2733
2734

دکتر خوب تو تهران ک بتونه این لعنتی رو درمان کنه سراغ دارین؟

کسی تجربه ای داشته ک درمان شده باشه..

چرا من حس میکنم درمان نداره همش میگن رعایت کن این دو ماهه رعایت میکنم اما دردش زده ب گردنم

عشق دوران نوجوونی❤️،رفیق روزهای سخت🩶،همسرم💜 چقد خوبه ک کلیشه ها رو کنار گذاشتم و اولین با من ب تو ابراز علاقه کردم...چقد خوبه ک بم گفتی:همه عمر برندارم سر ازین خمار مستی ک هنوز من نبودم ک تو در دلم نشستی.💛چقد خوبه ک تو رو دارم🩷 ک وقتی از تمام دنیا دلم میگیره بغل تو میشه امن ترین مکان دنیا..💙تو باعث میشی نترسم از چیزی...🧡تو تکیه گاه محکمی هستی ک خدا بعد اون همه سختی بمن داد...💛یک عدد درونگرا....مهربون...من نمیتونم بد باشم من کل بدنم قلبِ💔
فقط باید رعایت کنی ، اصلأ غذای سفت نخور ، اگر میتونی همه چیز رو پوره کن و بخور ، یه ورزشی هم هست که ...

رعایت میکنم اینا رو خسته شدم بخدا

این ورزش رو هم برم ویدیوشو پیدا کنم انجام میدم ببینم چی میشه

عشق دوران نوجوونی❤️،رفیق روزهای سخت🩶،همسرم💜 چقد خوبه ک کلیشه ها رو کنار گذاشتم و اولین با من ب تو ابراز علاقه کردم...چقد خوبه ک بم گفتی:همه عمر برندارم سر ازین خمار مستی ک هنوز من نبودم ک تو در دلم نشستی.💛چقد خوبه ک تو رو دارم🩷 ک وقتی از تمام دنیا دلم میگیره بغل تو میشه امن ترین مکان دنیا..💙تو باعث میشی نترسم از چیزی...🧡تو تکیه گاه محکمی هستی ک خدا بعد اون همه سختی بمن داد...💛یک عدد درونگرا....مهربون...من نمیتونم بد باشم من کل بدنم قلبِ💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیشد که درد TMJ گرفتین؟ من بعد از روکش دندونها اینطوری شدیم و خیلی دردناک هستش و کلا فک و همه جام به ...

من ی مدت همش دکترا میگفتن از گوشت هست هی دارو میدادن خوب نمیشدم

نگو از فکم بوده...منم روکش کردم دندونامو نمیدونم ازون هست یا ن...همش میگن اضطراب نداشته باش میگم اضطراب کوفتی وقتی میاد سراغم ک این فک دردش شروع میشه...اگه دندونایی ک درست کردی تراز نباشه بلندتر باشن دندون کشیدنی داشته باشی ریسک التهاب فک بالاس...من شبا دندونامو تا خاب فشار میدم اونم هست

امروز قرارع برم پیش ی دکتره دیگه...خسته شدم

من ی مدت همش دکترا میگفتن از گوشت هست هی دارو میدادن خوب نمیشدم نگو از فکم بوده...منم روکش کردم دند ...

احتمال خیلی زیاد از روکش و به هم خوردن تعادل فک هستش
روکشهایی که گذاشته شده حالتش با حالت خود دندونها متفافوت بودن و باعث درد شدن

من ی مدت همش دکترا میگفتن از گوشت هست هی دارو میدادن خوب نمیشدم نگو از فکم بوده...منم روکش کردم دند ...

اگه بعد از روکش کردن مشکل شروع شده طبیعتا مسئله شما روکشها هست
و هیچ ارتباطی با استرس و ... نداره
برای من بعد از روکش کردن شروع شده هستش و دکترم روکشها رو درست تنظیم نکردن و این مشکل واسه من بوجود اومده

احتمال خیلی زیاد از روکش و به هم خوردن تعادل فک هستش روکشهایی که گذاشته شده حالتش با حالت خود دندونه ...

اره بلند بودن رفتم درست کردم...زیر گوش‌غدد لنفاوی داره؟برا من همش اون میزد بیرون الان ۵ روزه اموکسی سلین میخورم دیگه پیداش نیس...قبلش همش پروفن میدادن فایده نداشت..نمیفهمم اگه التهاب مفصل فک هست چرا با چرک خشک کن دردم میوفته کامل و گوشمم دیگه درد نداره....آخه من از پارسال همش دکترا میگفتن از گوش هست با دارو خوب میشد دوباره عود میکرد یهو امسال دوتا دکتر گفتن مفصل فکِ پروفن و شل کننده دادن دریغ از خوب شدن

2740
احتمال خیلی زیاد از روکش و به هم خوردن تعادل فک هستش روکشهایی که گذاشته شده حالتش با حالت خود دندونه ...

شمام این مشکلو داشتی؟

شمام این مشکلو داشتی؟

منم بعد از روکش دندونهام اینطوری شدم
حالت جویدن و غذال خوردنم حس میکنم عوض شده
بهخ منم قرصهای شل کننده عضلات میدن
ولی بعد از هر بار غذا خوردن به شدت درد میگیره و تبدیل به سر درد میشه و کنارهای گوشم هم خیلی درد ناک هستش
مسئله گوش نیست و درد مفصل فکی هستش که میزنه به گوش در واقع

منم بعد از روکش دندونهام اینطوری شدم حالت جویدن و غذال خوردنم حس میکنم عوض شده بهخ منم قرصهای شل کنن ...

شمام زیر گوشِت منظورم پایین ترین قسمت گوش ک چال هست دست ک میکشی متوجه ی چیزایی میشی 

من ۲ماهه شل کننده و پروفن میخوردم تغییری نکردن الان ک اموکسی سلین میخورم یکیشون ک شبیه نخود بود ناپدید شد اون یکی کوچیک شده..

من من

من از شمال

منم این مشکل رو دارم بخاطر اینکه فک بالایی ام خیلی کوچولو از فک پایینم جلوتر هست، اونقدر کم که ارزش ارتودونسی هم هیچوقت نداشت. تقریبا ۴ سال پیش، با استرس آغاز شد، البته که زندگی پر اضطرابی داشتم و دارم. همون سالا رفتم دکتر، عکس گوش و فک و آزمایش روماتیسم و آرتروز دادم، تشخیص مشکل مفصلی TMJ دادن، همون سال کپسول سِلِکُسِب ۱۰ خوردم و ماجرا تمام شد ولی الان چندوقت هست مسائلم زیاد شده و دوباره مشکلم عود کرده، اگر اضطرابم رو مدیریت کنم و چندوقت غذای نرم بخورم، حل میشه. دیگه یادگرفتم باهاش مدارا کنم. مال من فقط سمت چپ هست.

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
من من من از شمال منم این مشکل رو دارم بخاطر اینکه فک بالایی ام خیلی کوچولو از فک پایینم جلوتر هست، ...

بمنم گف اضطرابت رو کنترل کن فلان کن

منم ی طرفه هست سمت راستم... دندون ۵ بالایی رو چن دکتر گفتن عصبی کشی میخاد از رو عکس تشخیص ندادن یکیشون ی پنبه رو داغ کرد گذاشت رو دندونم درد گرف ...قرص رو دکتر داد یا بدون نسخه خودت گرفتی؟

دکتر رفتم، این قرص که گفتم رو داد. منم که همه آزمایشا رو انجام داده بودم، عکس برداریها رو هم که انجام داده بودم، مال من منشا اضطرابی داره با اینکه گفتم فک بالایی منم کمی جلوتر از فک پایینی ام هست. دیگه باید باهاش بسازیم دیگه چه می‌شود کرد!

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
دکتر رفتم، این قرص که گفتم رو داد. منم که همه آزمایشا رو انجام داده بودم، عکس برداریها رو هم که ...

لعنت ب این درد...عکس  opjانداختم ب ده تا دکتر جراح و دندون پزشک نشون دادم یکی میگه دندون ۵عصب کشی میخاد یکی میگع سالمه

یکی میگع از دندونای دیگس..هیچکدوم نظرشون یکی نبود!!!!!منم آزمایش خودایمنی برام نوشته بود ک خدا روشکر منفی بود

2706