2733
2739
عنوان

دیده نشدن معده در سونوی آنومالی

7878 بازدید | 34 پست
سلام من شنبه رفتم سونوی آنومالی که 18 هفته و سه روزم بود گفتش که ادرار در کلیه چپش جنع شده که زیاد شایعه در پسرها بعدشم گفت معدش دیده نشده هفتهی 24 مجدد بیا تا دقیق تر بررسی کنیم خلاصه تا امروز که دکترم دید گفت که جلوی معده نوشته نرمال و فقط توضیح در مورد کلیه نوشته پس چرا اگه معده نرماله گفته ندیدم! !! خلاصه دکترم مجدد برام سونوی آنومالی نوشت پیش یه متخصص دیگه البته اون ده روز دیگه به من نوبت داده ولی من خیلی نگرانم میترسم مشکلی باشه خدای نکرده و وقت از سقط بگذره کسی اطلاعاتی داره؟ یعنی ممکنه معده بعدا تشکیل بشه؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دفعه بعدی برو سه بعدی انومالی حتما... دکترا فقط میترسونن ..دختر خاله منم سر دخترش اینجو گفتن رفت سونو سه بعدی که دکتر سونو گفته بود معدش هست و کامله
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
2728
حتما جای معتبر برو ... اگه نمیتونی صبر کنی فردا برو سونوی سه بعدی نشون میده نگران نباش
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
2740
اینا فقط استرس میدن.مطمئن باش هیچی نیست توی ان تی منو هم بخاطر یه میاله ای خیلی ترسوندن دکترم بهم کاملا اطمینان داد هیچ مشکلی نیست.گفت برای اینکه خیالت راحت بشه آنومالی رو سه بعدی برو.سه بعدی رفتم خداروشکر هیچ مشکلز نبود.حتی به دکتره گفتم بهم توی ان تی گفتن این مشکل هست اینقدر خندید از استرسم

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

منم میگم حتما برو سه بعدی دیگه خیالت کامل راحت میشه چون فامیل هم هستید سه بعدی بهتره.یه سری که من تاپیک زدم برای سونوم یه نفر گفت که فامیل بودن اوناهم و دکترش گفته بود سا بعدی بره منم با شوهرم فامیلم ولی به دلیل همون ان تیم برام سه بعدی نوشت بخاطر فامیلیمون نبود

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

2706