2733
2739

چرت باید عذاب بکشیم تو بچه گی ولمون کردو رفت  از پدذم جدا شد منو خواهرم موندیم  وسط  خیلی سختی کشیدیم خواهرم رماطیسم  داشت خلی شدید بود تمش پدم میبرد بستری میکرد  و اون خانم که مثلا مادرم بود به خوش گذرونی بود یه بار نیومد دیدنمون که  حالمون روبپرسته چند باری اومد بعد چند سال ولی دیگه بهش اختیاج نداشیم. 

پدرم هم رفت و ازدواج کرد و ماهم بچه بودیم فکر میکردیم برامون مادر میشه اولی تا دوسال پیش مادر بزرگم بودیم ولی برای یه مسائلی رفتم پیش پدرم و مادر ناتنی هی ازیت میکرد کتک میزد    همش کارارو من میکردم هیچ کاری نمیکرد فقط غذا درست میکرد 

و چند باری مادر بزرگم رفت جایی و خواهرم هم اومد پیش من و وقتی من بیرون بودم خوارم رو میزد و مذ از ترس اون به پدرم نمیگفتیم   خواهرم بیشتر از من ازیت شد  من ازدواج کردم سه سالی هست و خوارم دوسال پیش فوت کرد قلبش سوراخ شده بود حالش بد بود نمیشد بره اتاق عمل  😭

دیشب به من همسرم زنگ زد گفت مامانت مرده منم بدون هیچ عکس العملی  گفتم باشه چون دیگه بهش هسی ندارم فقط استرس گرفتم  هنوز یه خوهار ناتنی دارم که از مادرم هست که بهزیزستی گرفته از مادرم 

سه تا بچه رو عذاب داد و  سه چهار روز بود که مرده بوده و هیچ کس خبر ندادشته گاز خفه کرده بوده با همسرش هم خفه شده  الان با عمم صحبت کردم گفت برو شهرستان هستن گفت برو خاک سپراری ولی خب دلم خونه نمیتونم گریه کنم نه راحتم همیشه حسرت مادر به دلم موند هنوز دلم اروم نشده بود تازه هفت ماه از فوت پسرم گذشته بود  که باز مادرم مرد  درسته دوستش نداشتم ولی خب دارم عذاب میکشم 

چیکار کنم شما جای من بودین میرفتین؟ 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

نه نمیرفتم اما این تاپیک عجب غمی داره تسلیت میگم تسلیت میگم بخاطر از دست دادن مادری که هیچوقت نداشتیش  

چقدر تواین دنیا رنج هست

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسرت چیشد عزیزم ــ خواهرت کدوم بهزیستی چند سالشه

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

وای فقط سرگذشت خواهرت خیلی ناراحت شدم😭😭😭😭پسرخودتون چطوری فوت شدن خدابهت صبربده

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞
2740
پسرت چیشد عزیزم ــ خواهرت کدوم بهزیستی چند سالشه

نمیدونم تو شهرستان بخاطر بیمسعولیتیش ازش گرفتن فک کنم چهار پنج سالش باشه 

پسر فوت کرد 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

برو 

اگه بری پشیمون نمیشی

ولی اگه نری تا چندسال با خودت کلنجار میری که کاش میرفتی

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره

چرا خاهرت رو گذاشته بهزیستی....نمیدونم والا من بودم میرفتم اونم فقط بخاطر ارامش روح و روان خودم ن بخلطر مادری ک مادری نکرده

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
ببخشید غلط املایی دارم  استرس دارم فقط تایپ کردم  

اشکال نداره مشخص بود باناراحتی نوشته شده خدابه دلت صبربده

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞
چ روز بدیه امروز چهارمین خبر فوتیه ک میشنوم 

من یه حس بدی دارم نمیتونم گریه کنم فقط داشتم باعمم حرف میزدم گریم گرفت  چرا باید این همه عذاب بکشم 

2706