2733
2734
عنوان

دررفتگی پای نوزاد

885 بازدید | 9 پست
وقتی دارم دخترمو می شورم احساس میکنم استخوونای محل اتصال رون به باسنش صدا میده. آخرشم که میخوام کهنه بپیچم بهش بیارمش بیرون چون یه دستی میگیرمش گریه اش درمیاد , حس میکنم درد داره اما در حالت عادی کامل تکون میده و بازی میکنه . اگه در رفته باشه به نظرتون میتونه تکونش بده؟

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام عزیزم حتما ببرش دکتر.دختر من روز اول تو بیمارستان گفتن که در رفتگی لگن داره و بماند چه عذابی کشیدم که دعا میکنم سر هیچ بچه ای نیاد البته اینو بهت بگم که نترسی چون چیز حادی نیست ولی برای خوب شدنش زمان میبره که فقط این صبره س که باید داشته باشه یه مادر . بعدشم مادرا اصولا الکی زیاد خودشونو نگران میکنن ایشالله که چیزی نیست ولی پشت گوش ننداز و جدی بگیر این مسئله رو
رویای من اینه...دنیای بی کینه
دنیایه بی کینه .....رویای من اینههههههههههههههههههههه
2738
نه عزیزم در رفتگی لگن درد نداره و در ظاهر بچه ام چیزی رو نشون نمیده البته دختر من تو بیمارستان بهم گفتن در رفتگی داره .انشالله که دخترت طوریش نیست ومن باعث نگرانیت نشده باشم
رویای من اینه...دنیای بی کینه
دنیایه بی کینه .....رویای من اینههههههههههههههههههههه