2737
2739

دوستان من اقدامم

دوماه پیش ۲۰ ماه پری شدم

ماه بعدش۱۵ پری شدم

فکنم قاعداتا این ماه باید ۱۰ پری بشم چون پن روز پنج روز میاد عقب

منم بخاطر کار همسرم مجبور شدم از شهر خودمون بیام مسافرت یه شهر دیگه 

خونه عمه شوهرم هستیم 

حالا من از دیشب ک رسیدم دل درد دارم

معده درد دارم صب تهوع داشتم

دردش مث درد پری نیس تا الانم پری نشدم فقط یه لحظه حس کردم لکه دیدم

بنظرتون باردارم

یا توهم زدم

علائم بازداری چیه چیکار کنم

عصر تست بزنم مشخص میشه یعنی

عزیزم طبق تاریخی که دادی، اگر زمان پریودت دقیق باسه، امروز باید پریود بشی. به نظر من تا فردا صبح صبر کن، اگر نشدی، صبح زود بیبی بزن.

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم طبق تاریخی که دادی، اگر زمان پریودت دقیق باسه، امروز باید پریود بشی. به نظر من تا فردا صبح صبر ...

اخه بد زمانی اومدیم مسافرت بخاط کار همسرمم خیلی استرس دارم

دل دردم هستم یعنی دردم مث درد پریودم نیس یه جور دیگه است بخدا از دیشب نخوابیدم تا دردم میگیره هی التماس میکنم بخدا ک ان شاالله اینبار باردار بشم

حالا میترسم بی بی بزنم منفی بشه دلم میشکنه حسابی

2731
تیت بزن اگر‌دیگه خون ندیدی قبلش ۲،۳ ساعت دستشویی نرو

خیلی میترسم

حدود یک هفته ای هم میشه پا درد شدید دارم احساس خستگی میکنم

اشتهام کم شده

نمیدونم دقیق چمه

اگه منفی بشه چی؟

اخه بد زمانی اومدیم مسافرت بخاط کار همسرمم خیلی استرس دارم دل دردم هستم یعنی دردم مث درد پریودم نیس ...

عزیزدلم اصلا به این چیزا فکر نکن، هرچند سخته و درکت میکنم چون خودمم درگیرش هستم، ولی بدون خیلیا الان شرایط ما رو دارن و منتظر هستن و تو اقدام، پس سعی کن استرس رو از خودت دور کنی که برای بارداری سمه. ان شاءالله که باردار هستی ولی اگرم نبودی، دنیا به آخر نرسیده، ان شاءالله ماههای بعد. خدا خودش برای هرکسی بهترین زمان رو درنظر گرفته. ان شاالله میای و خبرای خوب میدی

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
عزیزدلم اصلا به این چیزا فکر نکن، هرچند سخته و درکت میکنم چون خودمم درگیرش هستم، ولی بدون خیلیا الان ...

ان شاالله عزیزم

ممنون ک هستین ممنون ک بهم دلگرمی میدی

ان شاالله تاپیک خبرای خوش شما رو هم بزودی بببنیم 

ان شاالله عزیزم ممنون ک هستین ممنون ک بهم دلگرمی میدی ان شاالله تاپیک خبرای خوش شما رو هم بزودی بب ...

قربونت برم عزیزم، ان شاءالله هممون بزودی مامان میشیم، شما هم اگر خیره همین ماه😍

2740
ان شاالله  اما من همین نیم ساعت پیش پری شدم😔

عیب نداره عزیزم، عجله نکن. یه روز میاد ان شاءالله برای بچه هامون تعریف میکنین و به این روزامون میخندیم. خیلی سخته ولی خوبیش اینه میگذره.