2733
2734
عنوان

شوهرم هرشب میره بیرون

386 بازدید | 34 پست

سلام خانما شمام شوهرتون شبا راحت میره بیرون شمارو‌تنها می‌ذاره؟

من شوهرم مادرشو از دست داده سه ماهه پدرشم فوت شده از همون اول عادت داشت هرشب با برادرش میرفت سرمزار الانم همونجور منم الان با اینکه حامله هستم بخاطر فقدان پدرش میگم بذارم بره اروم بشه بهش گیری نمیدم ولی بنظرتون طبیعیه هرشب یکی دوساعت زن حاملشو تنها بذاره بره بیرون.

منم بزارن میرم بیرون . چ برسه ب شوهرت.  شاید سختشه تنهایی دردا.

مانکن های زیبا 140۲/07/28  💚گروه سبز💚                وزن اولیه شروع  :69    قد=۱۶۰   وزن فعلی 59/800😴            هدف اول : 65🔑🔓  هدف دوم : 62🔑🔓                        هدف سوم=۵۸🔒 هدف چهارم=۵۵ 🔒                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از زمان عقد عادت داشت هرشب میرفت سر مزار مادرش الانم بخاطر جفتشون میره و منم از اول بهش اصلا گیر ندا ...

چه خبره هر شب رفتن 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2740

مطمئنی میره سر مزار؟؟؟با چشم خودت دیدی؟

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

شب رفتن سر خاک خوب نیست 

مطمئنی شبها میره سر مزار

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
اگه واقعا مطمئنی که اونجا میره اشکال نداره زن حامله مگه چیه اتفاقا فرشته ها بیشتر مواظبش هستن

اخه تو حاملگیم حساستر شدم مثلا ب وقت گذروندنش با برادرش هم حسادت میکنم دلم میخاد ب من بیشتر از همه توجه کنه و وقت بذاره

2706