2737
2734

من الان باردارم و ۳۱ هفته هستم و تشخیص کلاب فوت دو طرفه خفیف دادن با توجه به اینکه سزارینی هستم میخواستم ببینم چند روز بعد از زایمان بچه رو بردین پیش دکتر؟فعلا تونستم از دکتر توکلی وقت بگیرم.اگه تو اطرافیان بچه ای با پای کلاب فوت داشتین یا بچه خودتون بوده منو راهنمایی کنید خیلی نگران آیندش هستم میترسم با همه ی پیگیری های منو همسرم باز هم نتونه عادی و به موقع راه بره...

کلاب فوت اگر خفیف‌ باشه با آتل خوب میشه من دخترم ساق پاش کجه عملش خیلی سخته خداروشکر کن که کلاب فو ...

فعلا که گفتن خفیفه انشالله که تا آخر هم خفیف بمونه ولی بازم خیلی نگرانی داره....انشالله که خدا کمکتون میکنه و عملش عالی پیش میره و از نتیجه ش ذوق زده میشید انشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگرانت بودم من خودم خیلی مادر نگران و مضطربی هستن از وقتی ساق پای دخترم کج شده ۱۵کیلو کم کردم و هم ...

خیلی ممنون.شرایطم سخت تر شد.....تو تخمدان بچه کیست هست....دیگه کم آوردم همش میگم خداروشکر مرگ‌هست یه روز میمیرم و راحت راحت میشم....کاش خدا رحم کنه هم به شما هم‌به ما....

2740
نگرانت بودم من خودم خیلی مادر نگران و مضطربی هستن از وقتی ساق پای دخترم کج شده ۱۵کیلو کم کردم و هم ...

عزیزم اگه ناراحت نمیشی میتونم بپرسم از جنینی ساقش کج بوده یا اتفاقی افتاده ؟چون ما هم خیلی نگران ساق پاش هستیم

عزیزم اگه ناراحت نمیشی میتونم بپرسم از جنینی ساقش کج بوده یا اتفاقی افتاده ؟چون ما هم خیلی نگران ساق ...

معلوم نیست

بعضی از دکترها میگن مشکل از جنینی بوده،بعضی‌ها میگن کا بخاطر اینکه تو شکم رشد کرده،پاش بد افتاده اینجوری شده

نگران نباش خدا بزرگه

وقتی دخترم به دنیا آمد ما همش دره دکار بودیم و گریه میکردم،میگفتن نوروفیبروماتوز داره )بدشکلی استخوان(

منم میگفتم مغزش درگیر نشه عقب مانده بشه یا چشمش درگیر نشه کور بشه

دیوانه شدم

ولی الان ماشالا ۱/۵سالشه آنقدر باهوشه که نگو

توکل کن

من بخاطر پاش بردمش پیشه بغدادی فقط گریه میکردیم آنقدر چرت و پرت گفت،خداروشکر هیچکدام ازونا نبود

ناشکری نکن

فقط خداروشکر کن مطمئن باش نتیجه میگیری

علم خیلی پیشرفت کرده

همه دکترها گفتن مواظب بچه ت باش،پاش میشکنه

الان میدو ،میوفته،اصلا هیچ مشکلی پیدا نکرد خداروشکر 

معلوم نیست بعضی از دکترها میگن مشکل از جنینی بوده،بعضی‌ها میگن کا بخاطر اینکه تو شکم رشد کرده،پاش ب ...

خدارو هزار بار شکر که الان حالش خوبه انشالله از اینم بهتر میشه آره همیشه که حرف دکترا درست درنمیاد منم توکل کردم بخدا خدا خودش کمکمون کنه آمین.

نه عزیزم هنوز تو ماه هشتم هستم چطور مگه؟

سلام عزیزم منم باردارم توو سونو گفتن یه پاش کلاب فوته شما بچتون درست شد پاش؟ من خیلی نگرانم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگران نباش انشاالله اشتباه تشخیص دادن پسر من هم کلا فوت هست 16سالشه خیلی شدید بود سه بار جراحی شد اما خوب نشد من که پیر شدم از استرس الانم پاش شکسته پیچ شده وتو گچه نمیدونم چی میشه دیگه کم اوردم

2706