2737
2734
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
من گاهی اوقات گوشی شوهرمو چک میکنم.ینی از بس تاپیک خیانت وندمو از اینو اون دیدم چشم میترسه تا دیشب چیزی از اقا ندیدم.ینی مطمئنم اگرم کاری کنه قبل اینکه بیاد خونه همشو تو گوشیش پاک میکنه تا من نفهمم تا اینکه دیشب دیدم تو لاینش تو یه گروهیه که دختر توش زیاده .البته شوهرمن فقط چن تا پست گذاشت کلشو نگاه کردم ولی زمانش واسه دیروز بوده انگار اقا برگشته به مرجان خانومو ملیکا خانوم میگه اصل بدید.اونام گفتن .شوهرمم گفت بعدش پرسید تو این گروه همه مجردن؟ بعدشم بای داد.و دیگه پستی نزاشت
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حالا من باید شک کنم بهش؟ایا ریگی به کفششه؟جالبه که یکی از دوستای صمیمیش که همکارشم هست تو همون گروهه و زنو بچه داره .پست هم زیاد گذاشته بود ولی نشد بخونم زنشو میشناسم با شوهرمم قهر کردم بهش گفتم به زنه دوستتم میگم بنده خدا .قاطی کرد تو حق نداری اینکارو کنی .ازونجا شکم به یقین رفته که حتما دوستش یه غلطایی میکنه که شوهرم عصبانی شد شوهرم میگه دارم بهش تهمت میزنم و اون فقط یه سوال پرسیده
نه لیدی نمیگم خیانته .میگم شاید کارایی میکنه ولی نمیزاره من بفهمم.و دیشب یهو دیدم.جالبه که میگه نشد پاک کنم نبینی میگم عاها پس هر غلطی دلت میخواد میکنی بعد پاک میکنی من نبینم .میگه کاری نکردم که همینم پاک کنم نبینی حرص بخوری بهتره دیگه ینی ادم اینقد پررو
من میگم تو گروه از دخترا اصل خواسته موضوع گروه نیس که دیشب همشو پاک کرد اصلا ولی دلم شک کرده که شاید همچین شخصیتی داره ولی من متوجه نشدم ینی نشناختمش
2738
اره بخدا دوتا خط داره میاد خونه اون خطشو خاموش میکنه.ایرانسله باهاش فقط نت داره که کلش بازی کنه.هروقت کلش بازی میکنه روشنش میکنه بهش میگم تو یه کارایی میکنی که خطتو خاموش میکنی میگه نه اگه روشن باشه شارژباتری گوشیم الکی میره.
بچه ها یه چیزی بگید دیگه.دیشب تا 4 صبح بیدار بودم از ناراحتی
فنگل ینی من باید بهش شک کنم ؟شما جای من بودید چیکار میکردید؟
2706