2737
2734

نگید رژیم چون نمیتونم

۷ساله وزن کم نکردم

پرخوریم دست خودم نیست عین معتادا شدم

لطفا فقط برا قرص راهنماییم کنید

دوماه وقت دارم به خاطر چاقی بچه دار نمیشم

به خوردن معتادم ترو خدا کمک کنید

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰

متاسفانه تا قرص قطع کنی وزنت دوبرابر برمیگرده 

زبان را مگردان بہ عیب کسان🙊 که خود عیب داری و مردم زبان👀 کاربر جدید نیستم کاربری دوممه  ادرس پیجم aerzoo.oo.nفالو کنید لطفا مرسی

توروخدا گلوریا رو نخور خییییلی مرگباره خوردنش برو دکتر تغذیه رژیم میده بهت خودش یک داروهایی میده اشتهاتو خیییلی کم میکنه منم مثل تو خیلی میخوردم الان میلم به خوردن از ۱۰۰ شده ۳۰

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توروخدا گلوریا رو نخور خییییلی مرگباره خوردنش برو دکتر تغذیه رژیم میده بهت خودش یک داروهایی میده اشت ...

هزارتا دکتر رفتم

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰
2742
هزارتا دکتر رفتم

بگم یک دکتر دیگم بری میری؟ خدا شاهده دوست ندارم گلوریا رو بخوری فقط همین خودم پرستارم دیدم کیسی که بااین قرص به فنا رفت

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
بگم یک دکتر دیگم بری میری؟ خدا شاهده دوست ندارم گلوریا رو بخوری فقط همین خودم پرستارم دیدم کیسی که ب ...

دکتری سراغ داری؟

دکتری سراغ داری؟

دکتر آریو موحدی.تهرانه شما کجایی؟ تو نت بزنی میاره آدرسش و اینارو اینم امتحان کن منکه نتیجه گرفتم اشتهام خیلی کنترل شد

دکتر آریو موحدی.تهرانه شما کجایی؟ تو نت بزنی میاره آدرسش و اینارو اینم امتحان کن منکه نتیجه گرفتم اش ...

ممنونم💗

2740