2737
2739
عنوان

قرص گلوریا کسی استفاده کرده ؟

86 بازدید | 9 پست

نگید رژیم چون نمیتونم

۷ساله وزن کم نکردم

پرخوریم دست خودم نیست عین معتادا شدم

لطفا فقط برا قرص راهنماییم کنید

دوماه وقت دارم به خاطر چاقی بچه دار نمیشم

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰

من استفاده کردم عزیزم خیلی وزن کم میکنی ولی ببین بی خوابیش خیلییییییییییییی بده اصلا نمیتونی بخوابی فقطططططط مدام حرف میزنی و کاررررررر میکنی یعنی نمیتونی یک لحظه بشینی انگار آتیش زیر پاته هی فقط دلت میخواد حرف بزنی و کار کنی ولی ب شدت زود لاغر می‌کنه و وزن زیادی کم میکنی و هی تشنت میشه و باید آب بخوری تند تند 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من استفاده کردم عزیزم خیلی وزن کم میکنی ولی ببین بی خوابیش خیلییییییییییییی بده اصلا نمیتونی بخوابی ...

ممنون از راهنماییت ولی چاره ای ندارم باید بخرم

شما از کجا خریدید تو سایت کوثر تب داره نمیدونم خوبه یا نه 

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰
من استفاده کردم عزیزم خیلی وزن کم میکنی ولی ببین بی خوابیش خیلییییییییییییی بده اصلا نمیتونی بخوابی ...

سلام عزیزم 

بعدش که قطع کردی برگشت نداشت؟ 

چند روزه چند کیلو کم کردی 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2740
سلام عزیزم اگه رعایت نکنی برگشت داره من تو ۱۰ روز ۵.۶کیلو چشمگیررررر کم کردم 

مرسی جواب دادی عزیزم 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤