2733
2734

واقعا خسته شدم انقد غرورمو میشکنم ازشون پول میتوام هر دفعه هم نمیدن کارم به دزدی از جیبشون کشیده 

کاری هست که بتونم بکنم یا حداقل پول دربیارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

به من خیلیییی کم‌پول میدادن . خرید نمیرفتم . هیچ جا نمیرفتم سال به سال .‌

اینقدر تباه بودم .‌جمع میکردم . میدادم به مادرم . زمانی که پوشون تموم میشد . :( 

الانم اینکارو میکنم . متاهلم الان . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
اخی عزیزم خدا رحمت کنه کار خوبی میکنی واقعا منم هیچ وقت این کارو نمیکردم ولی میبینم چاره ای ندارم

اره خب منم چاره ندارم واقعا 

ممنونم گلم 

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸

فک میکردم فقط من اینجورییم😂🥲😐

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!      +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد...    دختری که همیشه دلش می‌خواسته یه خونه زندگی واسه خودش داشته باشه یه زندگی ساده و یکی که از ته دلش دوسش داره 🥲 اگه امضامو دیدی میشه از ته دلت برام دعا کنی و یه آیت الکرسی مهمونم؟ 
2738
توام پول برمیداری؟

ارع قبلا الان اصلا نمیتونم. 

چون دیکع تو کارته و میفهمه 

تازعه کارمیکنم پول در میارمم ازم میگیرع😒

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!      +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد...    دختری که همیشه دلش می‌خواسته یه خونه زندگی واسه خودش داشته باشه یه زندگی ساده و یکی که از ته دلش دوسش داره 🥲 اگه امضامو دیدی میشه از ته دلت برام دعا کنی و یه آیت الکرسی مهمونم؟