2752
2734
عنوان

سلام میشه دعام کنین باردار بشم

467 بازدید | 57 پست

سلام دوستای گلم..من به دعاهای شما خیلی اعتقاد دارم میشه دعام کنین باردار بشم..سه ساله منتظرم دوباره باردار بشم..سنم هم بالاس..من به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم‌..انشالله هرکس منتظره نی نی خدا بهش بده

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

این اولین تاپیکیه که زدم میشه تاپیک بعدیم بیام بگم باردار شدم بعد سه سال ...شرایطم خاصه دوستام دعام کنین خیلی..هرکی دعام کرد ثوابش به خودش هم برسه..میگن دعای نی نی سایت میگیره...دلم افتاد امروز تاپیک بزنم

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
2731

چند سالته؟ 

من ۳۶ سالمه برا بچه سومم یه ساله تو اقدامم. البته من برا دوتا قبلی هم چندین سال طول کشید

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
منم ۲ ساله منتظرم🥲

انشالله تاپیک بعدیم تگت کنم مثبت شده باشی عزیزم

سلام عزیزم زیباترین دعایی که مطمئنم میگیره و اجابت میشه دعای من برای باردار شدن منتظرهاست

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

انشالله عزیزم بیای اینجا تاپیک بارداریتو بزنی

انشالله همتون حاجت رواشید

میشه برامنم دعا کنید امسال یه بخت خوب نصیبم شه خونه ی پدرم سختمه

انلاین شاپ لباس لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
چند سالته؟  من ۳۶ سالمه برا بچه سومم یه ساله تو اقدامم. البته من برا دوتا قبلی هم چندین سال طو ...

من‌۳۹‌سالم عزیزم...من اولی رو راحت شدم برای دومی ولی سه سال شد...انقد دخترم غصه تنهایی میخوره هر روز با چشمای منتظرش ازم سوال .....الهی که شما هم باردار بشی بازم به زودی.‌..حق هیچ زنی نیست انتظار چه اولی چه دومی چه سومی 

انشالله عزیزم بیای اینجا تاپیک بارداریتو بزنی انشالله همتون حاجت رواشید میشه برامنم دعا کنید امسال ...

ممنونم عزیز دلم انشالله با دل پاکت برام دعا کردی...منم‌دعات میکنم انشالله امسال عروس بشی اونم خوشبخترین عروس 💚

2706