2737
2739
عنوان

گوشی A14 a04s

622 بازدید | 31 پست

بچه‌ها کدومش بهتره؟

توروخدا راستش رو بگید.

من a14 گرفتم خیلی زود شارژ خالی می‌کنه صفحه‌‌ش به زردی می‌زنه) شبیه وقتایی که محافظ چشم رو روشن می‌کنی زرده)

کلا ازش دلسرد شدم

من 14دارم راضیم... خوبه ک

❤به وصالت.... که مرا طاقت هجران تو نیست🥺🥺اگه میخوای رتبه های برتر کنکور امسال رو ببینی باهاشون هم صحبت بشی کافیه وارد نی نی سایت بشی. اینجا همه پزشک و معلمن بدبختشون فقط منم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 14دارم راضیم... خوبه ک

رنگ یه خورده زده درسته؟

رنگ صفحه‌ش رو وقتی که محافظ چشم روشنه دیدی؟

در حالت عادی هم رنگ صفحه‌ش زرده.

وقتی هم که ازش استفاده می‌کنم خیلی زود شارژش کم میشه

با اینکه دور روزه گرفتم کاملا ازش دلسرد شدم:)

2731
گوشی من a03s  هستش تاج وال سی دیش شکسته چقدر خرج داره میشه اگه میدونید بگید🙏🙏🙏🙏🙏

قبلا اینکه بشکنه ازش راضی بودید؟

از نظر رنگ صفحه‌ش باطری و وزنش؟

زیاد سنگین نیست؟

هنگ نمی‌کنه؟

رنگ یه خورده زده درسته؟ رنگ صفحه‌ش رو وقتی که محافظ چشم روشنه دیدی؟ در حالت عادی هم رنگ صفحه‌ش زرد ...

من الان دقت کردم ن صفحش با اون یکی گوشیم یکیه زرد نیست... من الان سه ماهه خریدم. در کل راضیم ازش شارژش دیر خالی میکنه. ولی از دوربینش راضی نیستم

❤به وصالت.... که مرا طاقت هجران تو نیست🥺🥺اگه میخوای رتبه های برتر کنکور امسال رو ببینی باهاشون هم صحبت بشی کافیه وارد نی نی سایت بشی. اینجا همه پزشک و معلمن بدبختشون فقط منم
2738
من الان دقت کردم ن صفحش با اون یکی گوشیم یکیه زرد نیست... من الان سه ماهه خریدم. در کل راضیم ازش شار ...

پس چرا اینهمه میگن تاچش مشکل داره نمیدونم خود به خود خاموش میشه و فلان و فلان 

اون یکی گوشیت چیه؟

شیائومی نوت یازده پرو

پس چرا اینهمه میگن تاچش مشکل داره نمیدونم خود به خود خاموش میشه و فلان و فلان 

نمیدونم والا برای من ک تا حالا این مشکلا پیش نیومده

عذر میخوام عزیز شما شارژرشو کجا تهیه کردید؟ 

سلام گلم.از همون مغازه گرفتم ادابتور ۲۵ وات قیمتش فک کتم۴۰۰ شد

2706