2733
2734
عنوان

حامله نباشم 😰😰

4166 بازدید | 219 پست

من هفت روز عقب انداختم البته اینم بگم همیشه چند روز اینو. اونور میره پریودیم 

یکمم عصبی میشم و دل درد میشم و احساساتی ک الان ی هفته ای این علائمو دارم ولی هنوز پریود نشدم 😩

رفتم بیبی چک گذاشتم مثبت شد ی سکته ناقصو رد کردم رفتم آزمایش خون دادم هنوز جوابش نیومده توی همون مسیر برگشت ی بیبی چک دیگه گرفتم اونو گذاشتم منفی شد 

من الان شدیداً دارم حرص میخورم و گیجم تا جواب آزمایش بیاد من خودکشی میکنم بخدا 😩براتون پیش اومده !؟ ب نظرتون کدوم جواب بیبی چک درسته !؟ 

بارداری

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
 واقعا!؟ وای ن 😭😭

دیگ باید قبلا فکرشو.مگردی

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
2706