2733
2739
من الان تو هفته هفتم طبق اخرین پری ولی سونو گفت هفته پنج هستم دکتر سونو گفت اطراف ساک بارداری یه کم خونه که تو سونو نوشته کانون هماتوم با ابعاد ۱۰.۶mmدر اطرافgcدیده شدولی بقیه چیزها طبیعی زده دکترم گفت استراحت کن دپ هفته دیگه برو سونو شکمی ببین جنین تشکیل شده
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
با توحه به اینکه من بعد شش روز تاخیر از دادم۱۸۹بوذ و چهار روز یا پنج روز بعد تکرار کردم شده بود۱۹۴۵که دکترم گفت هوبه دوبرابر و نیم رشد کرده
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ایشالا تشکیل میشه توکل بخدا....

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2742
رو حساب دکتر باید میشد ۱۵۰۰که خدارو شکر خوب تشکیل شده بود
اخه امروز دکتر خودم نرفتک درمانگاه رفتم گفت استراحت کن و با توجه به اینکه سن ساک کمتر از تاریخ پری به کسی بارداریت و نگو که اکه منجر به سقط شد روحیت خراب نشه اما دکتر خودم خیلی ارامش داره
من خیالم از بابت خارج رحمی راحت شد اما کسی بوده سن بارداریش کم باشه اما قلبش تشکیل بشه
2738
نگران نباش منم بعد چندروز تاخیر ۱۴۰بود بتا یه دکتری گفت خارج از رحمه احتمالا بعدم که دکتر خودم سونو واژینال کرد دیده نشد هیچی خلاصه ۱اردیبهشت بالاخره دیده شد برا شما هم دیده میشه بیخودی خودتو اذیت نکن من کلی استرس کشیدم
نه این و نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود....
چقد آدم بی فکری بوده که چنین حرفی زده.اتفاقا باید بگی.من مامانم گفت خوب کردی گفتی چون دعای پدر و مادر واسه بچه خیلی میگیره.توام اصلا به حرف اون بی فکر فکرنکن.برو پیش دکتر خودت.منم دکترم خیلی خانومه مهربونیه
خدایا همه ی امیدم تویی.....
آره اسما جان.اصلا به خودت استرس نده.منم مثه تو همش استرس امروزو داشتم همین الانم دارم تا عصر خودمو میخورم تا ساعت پنج بشه.ولی امیدم به خداست
خدایا همه ی امیدم تویی.....
هماتوم باید استراحت مطلق داشته باشی
میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها
من تاریخ پریود و سونوک باهم دوهفته تفاوت داشت جای نگرانی نیست
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
فقط استراحت مطلق کن فقط برای دستشویی رفتن پاشو تا انشالله طبیعی پیش بره
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
2706