2733
2739
عنوان

کمک لطفا یه موضوع خیلییییی حساس

76 بازدید | 11 پست

سلام به همگی من بچم کلاس اوله کار برام پیدا شده پاره وقت نزدیک منزل کارشناس بیمه مستقر تو بانک خیلی استرس دارم بابت اینکه هیچ کسی رو ندارم نزدیکم میگم اگه مثل پارسال مدارس از آلودگی هوا تعطیل شه مجازی شه یا سرما بخوره یه روز بخواد نره چکار کنم؟ به کی بسپارمش از طرفی بخوام برم خوب پاره وقت نزدیکه ولی پنجاه میلیون چک بابت تعهد کاری میگیرن و قرارداد میشه لطفا کمکم کنید؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
امسال بارندگی زیاده.. انشاا تعطیلی نداریم

آخه والا میگفتن پر بارش فلان بمان مهر میترکونه تا الان دریغ از یه بارش... اگر نزدیکم کسی بود غمی نداشتم الان میگم مجازی شه شبیه پارسال منم تا یک دو باید سرکار باشم بچه پیش کی بمونه خیلی پریشونم این روزا تصمیم بگیرم

حالا خیلی هم نزدیک نباشه اشکال نداره اگه موردی پیش اومد ببر خونه یکی از اعضای خانواده خودت یا همسرت ...

والا خانواده همسرم که چهارصد کیلومتر انورترن خانواده خودم صد کیلومتر هیچ کسی اطرافمون نیست

2738
آخه والا میگفتن پر بارش فلان بمان مهر میترکونه تا الان دریغ از یه بارش... اگر نزدیکم کسی بود غمی ندا ...

اول که از وسط آبان گفتن بارندگی شروع میشه 

بعدشم به بچه ت آموزش بده.. خونه موندن و تلویزیون دیدن و در رو باز نکردن و شماره موبایلت رو بنویس یاد بگیره

. بعدشم اگر هزینه شو داری میتونی توی خونت دوربین مدار بسته نصب کنی از محل کار نگاه کنیش

اول که از وسط آبان گفتن بارندگی شروع میشه  بعدشم به بچه ت آموزش بده.. خونه موندن و تلویزیون دی ...

آخه بچه کلاس اولی خیلی کوچیکه واسه اینکه تنها بمونه خونه نمیمونه که کلی آسیب میبینه😔