2752
2739
عنوان

رفتن به مهمانی خانواده همسر

131 بازدید | 9 پست

من وقتهایی که پری هستم یا خسته از کارها و بچه داری دوست ندارم جایی باشم ولی گاها همسرم اصرار میکنه فلان‌جا بریم،شما بودید به حرف همسرت میکردی؟ یا شرایط خودت رو در نظر داشتی؟

چه زیباست امیدوار بودن و با امید زندگی کردن...نه امید به خود که غرور است، نه امید به دیگران که حماقت است. امید به خدا منبع تمام آرامشهاست...

نه نمیرم

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمیرم

بعد همشرت چه رفتاری داره اگه نری؟

چه زیباست امیدوار بودن و با امید زندگی کردن...نه امید به خود که غرور است، نه امید به دیگران که حماقت است. امید به خدا منبع تمام آرامشهاست...
2731
اینجور مواقع معمولا میرم ولی زود برمیگردم

خوب نن میشناسم شوهرم رو چون طرف خانواده خودشه آنقدر میشینه تا حرص من دربیاد،ولی اگه طرف من بیاد همش میگه پاشیم بریم

اصلا شرایط من رو نمی‌فهمه که وقت پری خانمها بد اخلاق و بی حوصله هستن،يا کار خونه من رو از پا درآورده دیگه تحمل رفتن جایی ندارم

خوب نن میشناسم شوهرم رو چون طرف خانواده خودشه آنقدر میشینه تا حرص من دربیاد،ولی اگه طرف من بیاد همش ...

من که بچه ندارم ولی چون باید صبح زود برم سرکار، قبلش به همسرم میگم دیگه ساعت ۱۱ پاشیم بریم خونه، و ساعت ۱۱ که میشه بهش میگم دارم لباس میپوشم و اونم پا میشه ، اوایل شاید خوشش نمیومد ولی الان عادت کرد

بهتر از اینکه مهمونیشونو نری، برو و باهاشون بگو و بخند و خوش بگذرون تا همسرت احساس کنه با خونوادش صیممی هستی و سر تایم به همسرت بگو پاشیم بریم خونه

من که بچه ندارم ولی چون باید صبح زود برم سرکار، قبلش به همسرم میگم دیگه ساعت ۱۱ پاشیم بریم خونه، و س ...

بارها بهش گفتم ،ولی کو گوش شنوا فقط خودش و خانواده خودش و خوش و بش با آنها که ساعتها بشینه ،حالا هرچی بگم و اس بدم و چشم غره فایده نداره.کلا آدم خودخواهیه

2740
بارها بهش گفتم ،ولی کو گوش شنوا فقط خودش و خانواده خودش و خوش و بش با آنها که ساعتها بشینه ،حالا هرچ ...

اگه نری عادت میکنه به تنهایی رفتن

یا فکر میکنه داری خونوادشو ازش میگیری و بدتر میکنه 

من کلا سعی میکنم تو حرفای اونا خودمم حرف بزنم و باهاشون بگم و بخندم، اوایل اینجوری نبودم و اکثرا سکوت میکردم و به بقیه گوش میدادم

اگه بلند شی لباس بپوشی و به شوهرت تو جمع با آرامش بگی بریم خونه، بازم قبول نمیکنه؟

میتونی یواشکی به میزبان بگی ببخشید من پریودم و درد دارم واسه همین دارم زودتر میرم

اگه نری عادت میکنه به تنهایی رفتن یا فکر میکنه داری خونوادشو ازش میگیری و بدتر میکنه  من کلا ...

مرسی