2737
2739

پسرم دو سالشه هیچ کاری نمیکنه قلبم داره آتیش میگیره توجه درستی نداره دقت نداره بیش فعاله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ناراحتی نداره 

پسر خواهرم اینطوری بود و درمان شد  الان دیگه ماشالا یه برقکار حرفه ایه حتی تا پنج سالگی درست حرف نمیزد و تازه قبل از مدرسه درمانوشروع کرد شما که هنوز کلی وقت داری، نگران نباش ولی حتما پیگیر باش

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

واکنش به اسم توجه شنیداری ضعیفی داره بازی بلد نیست مشکلات زیاده نمیدونم کدوم بگم کاردرمانش میگه چیزی نیست با کاردرمانی و گفتار درمانی حل میشه تا سن سه چهار سالگی به همسناش میرسه 

2740
آره خواهرزادم. تا ۵ سالگی حرف درست نمی‌زد. برادر شوهر دو پسر داره هر دو بچگی اینطوری بودن. الان همه ...

بعد یادت نیست از نظر توجه چطور بودن مثلاً مثل همسناش بودن یا که ن

بعد یادت نیست از نظر توجه چطور بودن مثلاً مثل همسناش بودن یا که ن

برادر شوعرم، بچه هایش وقتی کوچیک بودن بخدا مثل خنگ ها بودن. تا سه سالگی نه حرف می زنند نه راه میرفتم بخدا...

الان بزرگه ۷ سالشه فوتبالیستها

کوچیکه ۴ سالشه، باز خوب حرف نمیزنه، ولی چون مثل بزرگی کاریش ندارن می‌دونم خوب میشه

برادر شوعرم، بچه هایش وقتی کوچیک بودن بخدا مثل خنگ ها بودن. تا سه سالگی نه حرف می زنند نه راه میرفتم ...

خدا خیرت بده ب این بچه ها میگن تاخیری همه کاراشون میکنن ولی با تاخیر البته باید به فکر درمان بود تا سن مدرسه اوکی بشن من الان پسرم ۱۸ماهگی کاردرمانی جسمی بردم الان ذهنی شروع کردم انشالله دوماه دیگه گفتار درمانی شروع میکنم تا خدا بخواد تاخیرش برطرف بشه 

2706