2733
2734
عنوان

مادرم تازه فوت شده خواب دیدم

465 بازدید | 17 پست

زیر یه درخت سدر پر میوه رسیده سدر نشسته ولی ناراحت بهم گفت باید برم واسه داداشت ناهار درست کنم..داداشم مجرده سنش کمه..میدونید تعبیرش چیه؟

نگران داداشته یعنی به خودد و خوراک داداشت برس

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
2731

نگران داداشته، مادر منم فوت کرد داداشم‌مجرد بود همیشه تو هفته میرفتم برلش غذا درست می کردم میگفتم می اومد خونمون تا روزی که ازدواج کنه یه سر راحت رو بالشت نذاشتم

به خواهر و برادر مجردتون حسابی رسیدگی‌کنید. جسابی هواشو داشته باشید ولش نکنید. زود دلشون میشکنه. چون متاهل ها باز یک همسری یه یچه ای دارن. اما مجردها گناه دارن. کاری که خواهرای آشغال من کردند... 

شما هوای مجردها رو داشته باشید

انشالله خیره 

خدا رحمتشون کنه روحشون قرین آرامش و شادی 🖤 

براشون خیرات کن 

تعبیر خواب نمیدونم ولی لطفا خوابت رو برای کسی تعریف نکن حتی تو خونواده خودت هر چی برات تعبیر کنن همون اتفاق میوفته از خواب بیدار شدی بگو انشالله خیر باشه و صدقه بده 

تجربه دارم بهت میگم گلم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره 💚💚                                                                                                 
منم همینم هروز میرم تمیز میکنم غذا میبرم 

خوب می کنی، همین کارا باز تو روحیه اش تاثیر داره، چند سالشه. ؟اگه وقت ازدواجشه به فکرش باشید تنها نمونه. داداش من چون تنهای تتها شده بود خیلی بهمون سخت میگذشت

2706