2733
2739
سلام بچه ها.من چن ساله تو زمینه وب فعال هستم.خوشحال میشم بتونم در زمینه کار افرینی بهتون کمک کنم.به جاش شماها هم برای افزایش رزق و روزی من دعا کنید
نیاز اول هر فروشگاه،محصوله اون فروشگاهه.خب شما باید اول بگردید ببینید نزدیکتون چه فرصت شغلی وجود داره؟پیشنهادم اینه اول بین اقوام درجه یک و سپس درجه دو بگردید.مثلا پدر پارچه فروشی داره یا همسر مانتو فروشی یا.... اینکه میگم نزدیکان برای اینه که شما باید بتونید از محصولات عکس بگیرید تا در سایتتون قراربدید.خب یک غریبه خیلی باهاتون همکاری نمیکنه ولی اقوام حتما میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس قدم اول شد تهیه محصول.در انتخاب محصول هم دقت کنید.هرچی عوام پسند تر باشه بهتره.دایره مشتریاتون بیشتره. قدم دوم تهیه عکس و توضیحات جامع و کامل از محصوله.توضیحات رو سعی کنید خودتون بنوسید.فک کنید میخواید برید خرید .چه نکته هایی رو میپرسید؟خودتون بزارید جای مشتری
2728
در حال حاضر شبکه های اجتماعی فرصت بسیار خوبی برای راه اندازی کسب و کار هستند که هزینه هم نیاز ندارن. یکی از اونا اینستاگرام و دیگری تل گرامه.صرف زدن یه پیج فایده ای نداره.باید اصول بازاریابی رو در اونجا یاد بگیرید که در ادامه توضیح میدم
برای راه اندازی وب سایت فروشگاه راه های مختلفی هست.یکیش مثل شاپفا که مال خود نی نی سایت هست.اینا سیستم های فروشگاه دهی هستند که خب یه سری محدودیت دارن ولی برای شروع کار قیمت مناسبی دارن و ریسک کار رو میارن پایین. یا مراجعه کنید به شرکت های طراحی سایت و ازشون بخواید براتون وب سایت بالا بیارن
مشتری چطور باید به شما اعتماد کنه؟در واقع شما باید اعتماد سازی کنید. یکی از روش های اعتماد سازی گرفتن نماد اعتماد الکترونیکه.که میشه شخصی هم اقدام کنید.نگران مالیات و اینجور چیزا نباشید.براحتی میتونین خیلی سریع نماد بگیرید.و کسب و کارتون رو قانونی کنید.مردم هم بیشتر بهتون اعتماد میکنن
2738
مریم جان اومدم بهتون تبریک بگم ... چقدر شما خانمی که به فکر دوستان دیگرتون هستین ... خدا برکت مالتونو زیاد کنه .. جون ذاتا خیرخواهین
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
خب برای شروع پنج نفرم خوبه. یکی از روش های ایجاد حس اعتماد،گرفتن نماد اعتماد الکترونیکه.برای گرفتن نماد باید به ادرس enamad.ir مراجعه کنید.برای گرفتن نماد شخصی نیاز به یه خط ثابت ،ادرس ثابت دارید تا اونا تاییدتون کنند.برای گرفتن نماد حتما باید وب سایت راه اندازی کنید.
الان کم هزینه ترین شیوه تبلیغات ،تبلیغات در اینستاگرامه. خب چطور تبلیغات کنیم؟ 1-یک اکانت میسازید با توضیحات کاریتون.و البته پروفایل عمومی باید باشه 2-در طول روز حداقل 4بار پست میزارید.به فواصل مساوی.تا تو ذهن مخاطب جا پیدا کنید 3-برای هر پست هشتگ میزارید.هشتگ در واقع همون کلماتی هستند که اولشون # داره.اگر هشتگ استفاده کنید تو سرچ نشون داده میشید. 4-رقباتون رو پیدا کنید و فالوور های اونارو فالو کنید.تا اون ها با صفحه شما هم اشنا بشن 5-قیمت ها رو شفاف بزارید. 6-برای هر پست،عکس مناسب درست کنید 7-سعی کنید به سوالات مخاطبین پاسخ بدید 8-مسابقه ایجاد کنید و برای مسابقه جایزه بزارید.مثلا با محصول شما عکس بگیرند و اگر تعداد لایک ها رسید به مقدار فلان.انقدر برنده میشن.
2706