2733
2734
عنوان

پسرم ۶ماهه‌ام یبوست شده کمکم کنید

148 بازدید | 30 پست

بچه‌ها پسرم قبل شروع غذای کمکی روزی حداقل ۳بار پی‌پی میکرد تازه غذای کمکی رو شروع کردم از حریره بادوم و پوره گلابی. صبح‌ها بهش کره میدادم  تا یبوست نشه ولی بازم یبوست شده. چیکارکنم؟

امشب شکم و نافش رو با روغن زیتون ماساژ دادم هرروز بهش آب جوشیده ولرم میدم دیگه چیکارکنم؟ قبلا شنیده بودم که روغن زیتون بریزی تو مقعد برای یبوست خوبه اینکارو بکنم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

با گوش پاک کن و روغن زیتون مقعدشو چرب کن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

روغن نریزیااااا

گوجه فرنگی پخته شده بده بخوره و غذاهای ابکی مثل ابگوشت

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2738

به جای این کار نصف شیاف کودکان بذار،اما در کل آلو و خرما رو با هم بپز و از صافی رد کن بهش چند قاشق بده بخوره هم سالمه هم خوشمزس هم تاثیر زیادی داره،اما همه اینارو باهم انجام نده یعنی یا شیاف بذار یا آلو خرما رو بده 

یه بار پسرم ۱ یا ۲ ماهش بود یبوست شد، طفلک خیلی اذیت بود و گریه میکرد. کلی شکم و پاهاشو ماساژ دادم و دوچرخه زدم براش فایده نداشت.

آخرش یه گوش پاک کن رو حسابیییییی با روغن دنبه چرب کردم یه میلیمیتر داخل مقعد بردم با کلی ترس انصافا.

ولی خب بچه راحت شد.... الان پسرم ۶ سالشه همون یه بار اینکارو کردم. اگه یه باره عیب نداره امتحان کن

لطفا برای شاغل شدنم صلوات بفرستین، ممنونممم 🥰🥰🥰🥰
فکر کنم تا ۵ روز کار نکنه اکیه بعدم ببر دکتر هر کاری خودسر نکن با بچه

آخه مدفوعش سفت هست و زور میزنه مشخصه که یبوسته آره تصمیم دارم ببرم دکتر ولی گفتم شاید تجربه بقیه بهم کمک کنه

2706