2737
2734
عنوان

هوش اجتماعی ...

194 بازدید | 16 پست

امسال پسرمو نزدیکترین مدرسه نزدیک خونه گذاشتم که سرویس نگیرم (نسبت به فضای مدرسه شناختی نداشتم ) ، سال ششم و آخرین سال دبستان 

از اول سال چندین بار به دفتر مدرسه مراجعه کردم هر بار با لبخند و سلام وارد شدم و برام عجیب مدیر با اینکه چشم تو چشم هم شدیم خودشو مشغول می‌کنه که جواب سلام نده 😐 مشکل شخصی بینمون نیست و احتمال میدم کلا با همه اینطوری باشه ! 

امروز هم این داستان تکرار شد و برام سوال شده چقدر زشت که شما تو امر تحصیل خودتو به جایگاهی برسونی ولی خالی از هوش اجتماعی و ادب ! 

دلم میخواد این موضوع رو نامحسوس مطرح کنم اما از طرفی اینکه سال آخر پسرم خاطره بدی براش درست کنن مانع میشه 

شما تو این موقعیت چه برخوردی میکنید ؟ 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

من پارسال خیلی از معلم پیش دبستانی دخترم دلخور بودم آخر سال یه نامه مفصل نوشتم راجع به اخلاقای گندش، گذاشتم تو پاکت و روش اسم مدیرشونو نوشتم و گذاشتم یه جا که ببینن و بدن به مدیر

با احترام، درخواست دوستی قبول نمی کنم⚘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچی

به احتمال زیادی منم همون هیچی رو انجام میدم 🤦ولی مطمئنا تا آخر سال مجبورم باز هم مراجعه. کنم یکم ازار دهنده اس ! 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2742
من پارسال خیلی از معلم پیش دبستانی دخترم دلخور بودم آخر سال یه نامه مفصل نوشتم راجع به اخلاقای گندش، ...

🤦 بیچاره ما که مجبوریم بچه هامونو دست همچین افرادی بسپاریم 

هوش اجتماعی نیست تربیت ندارن حسودن من یه جا باشگاه میرن مربیم مدیر باشگاه هم هست وقتایی که لباسای شیک میپوشم با کینه بهم نگاه میکنه اصلا باهام حرف نمیزنه میترکه شاید لباسات شیکه یا وضع مالیت خوبه نمیتونه بالاتر از خودش ببینه 

🤦 بیچاره ما که مجبوریم بچه هامونو دست همچین افرادی بسپاریم 

متاسفانه آدمای مزخرفی رو جذب می کنن..

به نظر من تو گزینش باید گزینش روانشناسی هم بگذارند..نه فقط عقیدتی

اسمش روشه..آموزش و پرورش..فقط اموزش مهم نیست..مهمه که بچه ها رو دست کی می دیم که پرورش بدن..چه معلم چه مدیر چه مربی مهد

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
2740
هوش اجتماعی نیست تربیت ندارن حسودن من یه جا باشگاه میرن مربیم مدیر باشگاه هم هست وقتایی که لباسای شی ...

نمیدونم والا ! موارد مشابه حرف شما هم دیدم ولی ایشون مدیر مدرسه قرار نیست با هم زندگی کنیم 😂 بی ادبانه ترین رفتار جواب سلام ندادن !  تو لحظه آدم حس بدی میگیره انگار ضایع شدی 😂🤦

متاسفانه آدمای مزخرفی رو جذب می کنن.. به نظر من تو گزینش باید گزینش روانشناسی هم بگذارند..نه فقط عق ...

بشدت موافقم 👍

نمیدونم والا ! موارد مشابه حرف شما هم دیدم ولی ایشون مدیر مدرسه قرار نیست با هم زندگی کنیم 😂 بی ادب ...

لابد از چیزی سوخته.آدمای حقیر از خودشون بالاتر  رو نمیتونن ببینن.دیگه سلام نکن.

با احترام به معلمای خوب ولی قشر به ظاهر فرهنگی از فقر فرهنگی زیادی رنج میبرن .بسیار ادمای حسود و خسی ...

متاسفانه همین 👍

لابد از چیزی سوخته.آدمای حقیر از خودشون بالاتر  رو نمیتونن ببینن.دیگه سلام نکن.

بغ اینکه دوست ندارم ولی چون چند بار تکرار شده نه دیگه سلام نمیکنم و در نهایت پیشنهاد اون دوستمون آخر سال حتما گلایمو میکنم 

کجای خانم نیستی

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2706