2737
2739
باراد برنا هیراد رهام
گاهی گمان نمی کنی و می شود گاهی نمی شود که نمی شود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
اگه اسم جدیدتر دیگه ای هم پیشنهاد دارین بگین
گاهی گمان نمی کنی و می شود گاهی نمی شود که نمی شود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
اگه اسم جدیدتر دیگه ای هم پیشنهاد دارین بگین
برنا رهام از پهلوانان شاهنامه در جنگ با اشکبوس به طرز فجیعی شکست میخوره و به جای ایستادن از صحنه فرار میکنه و به کوه پناه میبره به همین خاطر هم از طرف رستم بسیار نکوهش میشه و رستم در موردش میگه : بهتره مست میخانه ها بشه تا جنگجو و کلا تو اون داستان نمادی از ترسویی هست در شاهنامه البته افتخاراتی هم در جنگ ها داشته ولی به طور برجسته این داستان در شاهنامه شخصیت رهام رو نشون میده اینو گفتم اگه دوست دارین بیشتر در مورد تاریخچه اسم ها تحقیق کنید
ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
من این اسما رو دوس ندارم اسمای پسرونه قشنگتر زیادی میتونی پیدا کنی برصام اسم پسره اگه دوس داشتی
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016092722350413303 اینم خاله بازی دخملای کوچولومون [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
2706