2733
2739

بلد نیستم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عالیه

من تو سی دیقه میزارم پفکی و پوک 

محشر میشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2740
عالیه من تو سی دیقه میزارم پفکی و پوک  محشر میشه

اسم سرخ کنت چیه؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

سیب زمینی اندازشو بزرگ و کلفت نگیر . من فیلیپس دارم رو ۱۷۵ یا ۱۷۰ میزارم بعد هر ده دقیقه تقریبادرشو باز میکنم با قلمو روغن زیر و روش میکنم . قبلشم سیب زمینی رو میشورم با روغن و ادویه و نمک مخلوط میکنم

مولاست حسین.... آقاست حسین ...
اسم سرخ کنت چیه؟

از اینه

تفال

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
قبلش اب پز میکنی؟؟

نه اصلا

سیب زمینی هارو کلفت برش میدم نمک فلفل پاپریکا اویشن میزنم میریزم تو دستکاه 

محشر میشه عاااالی مثل رستورانیا ولی بدون روغن

2706