2733
2739
عنوان

ازدواج

354 بازدید | 20 پست

سلام

من و اقایی نزدیک ٦ ماه باهمیم و مشاوره رفتیم و اختلافی با هم نداریم . اما از نظرذخانواده من بالاترم و ایشون نه خودشون نه خانوادشون خونه و ماشین و پس انداز و... ندارن. اونا اصالتا مال یه شهر دیگن اما توی شهر محل زندگی من زندگی مبکنند و مبگن ممکنه بعد ازدواج بخوایم بریم یه شهر دبگه زندگی کنیم.خانواده ها مخالفن و من به ایشون وابسته شدم ایشون هم همینطور. منطقی که فکر میکنم به نظرم باید جدا شیم اما مشکل اینه که همکار هستیم و هرروز بعد جدایی هم رو خواهیم دید و من نمیدونم میتونم فراموش کنم یا خیر....و به نظرتون چی کار کنم؟

هر چی عقلت میگه همونکارو بکن

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اگه مناسب هم نیستید و میخواین همو فراموش کنید یکیتون محل کارش رو عوض کنه 

هر روز ببینید فراموش نمیشه بدتر میشه چون همو می‌بینید نمی‌تونید با هم باشید همین احساسات رو بیشتر میکنه 

دست نیافتنی بودن برای همدیگه وقتی همو هر روز می‌بینید باعث بیشتر شدن علاقه و کششتون نسبت به هم میشه 

تنها راهش اینه همو نبینید دیگه 

2740

فقط به عقلت رجوع کن ولی اگه تصمیم به جدایی داری حتماً اینکارو انجام بده چون اگه ازدواج کنی دیگه نمیشه کاری کرد و یه عمر حسرت میخوری

به نظرتون رنگ عوض کردن آدما که خیلیا میگن چجوریه؟؟ سفید یا سبز یا قرمز یا آبی چجوریه؟؟ مثلاً تمام زندگیشون رو به خاطر یه نفر فدا میکنن یا با همه به خاطر یه نفر قطع ارتباط میکنن ؟؟ یا تمام قلبشون رو به یه نفر هدیه میکنن؟؟ 🤔 بعد اون یه نفر میاد میگه چقدر آدما سریع رنگ عوض میکنن 😐پس فکر کنم رنگ عوض کردن به معنای هیچ رنگی نیست بلکه به خاطر وفاداری به یه نفره که آخرش معنیش میشه سریع رنگ عوض کردن🤔🤔خدایا منصبت رو شکر 

می گن برای ازدواج باید به بلوغ عقلی و عطفی رسیده باشن تا تو زندگی دچار مشکل نشن و خدای نکرده بعد ازدواج به شکست منجر نشه . این طور که معلومه شما از دو نظر عاقلی ولی صد حیف با چشم دل به وضوح می بینی و پس چرا به چشم عقلت عینک دودی زدی؟

و خدای که همین نزدیکی ست
وقتی محل کار آقا محل زندگیتونه خیلی راحت میتونی بگی شهر محل سکونت شهر خودتون باشه حالا خونوادش میخان ...

میگه اگه خانوادم برن شهر خودشون من به عنوان تنها بچشون باید برم و شمام باید بیای(قطعی نیست اما احتمال داره)

ببین خانواده و تمکن مالی برای ازدواج های الان خیلی خیلی خیلی خیلی مهم. 

چون هر چقدرم همو دوست داشته باشید تو شرایط اقتصادی جامعه ما  وقتی بدون پشتوانه مالی ازداج کنید مجبورید زمان زیادی رو صرف درآوردن هزینه های زندگی بکنید. و این بعدها باعث بوجود اومدن یه خلا بزرگ تو زندگیتون میشه

و مطلب دوم هم اینکه هر کی بگه من با شخص ازدواج میکنم نه با خانوادش به نظر من  بسیار بسیار حرف ناپخته ای میزنه چون شخص تا ابدیت به خانواده وصل

2706