2733
2739
سلام ممنون که اومدین. من امروز عصر باید برم بیمارستان صارم،محل کارم انتهای اتوبان کردستانه سر جلال می خواستم بدونم با خطی های ونک اکباتان میتونم برم؟ یا برم انقلاب با مترو برم اکباتان؟
این تاکسی ها معمولا از خیابان ملاصدرا ونک راه میافتن از زیر پل کردستان میرن تا همت یا حکیم ( گاهی از همت میرن بعد از خروجی یادگار میرن توی اتوبان حکیم) بعدم ستاری جنوب... به جلال ربطی نداره مسیرشون تا جایی که من میدونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیز جان با هردو میشه مترو وقتی پیاده میشی باید تا بیمارستان تاکسی باز سوار بشی که خطی داره از ونک بری دقیق نمیدونم کجای اکباتان پیاده میکنه ولی برای شما و محل کارت فکر کنم بری مترو راحت تر باشی البته باز به خودت بستگی داره
2742
مهراوه جون میدونم مسیرش از کردستان نیست برا سوار شدنش باید برم ونک. محل کارو برا این گفتم که بگین مترو راحتره یا خطی اکباتان. فقط شما میدونین از کجا وارد اکباتان میشن؟به صارم نزدیکه یا نه؟
از متروی اکباتان تا بیمارستان تاکسی هست که تقریبا هم 5 دقیقه راهه،فکر کنم شما با مترو برید راحتتر باشین
خدایا من اینجا سخت دلم معجزه میخواهد و تو انگار معجزه هایت رو گذاشتی برای روز مبادا.
2738