2733
2739
عنوان

کدوم شیرخشک بهتره؟

29 بازدید | 6 پست
سلام. دوستان دخترم 45 روزشه. شیرخشک کمکی میدم. تا الان نان میدادم. ولی الان میگن اپتامیل بهتره. واقعا بهتر از نان هستش؟ عوضش کنم؟ یه سوال دیگه هم دارم. سرشیشه برای این سن چه مدلی باید بگیرم که سوراخش خیلی گشاد نباشه؟ اخه چند مدل گرفتم خیلی ازش شیر میاد می پره تو گلوش
دخترم همه زندگیمه💖💖💖
من بچه ندارم نمیدونم :)
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سامانتا جان دکتر به من گیگوز معرفی کرد نان میگن قدیم خوب بوده گیگوز میدم دخترم خیلی خوبه شیشه هم من مارک نابی میدم سرش مثل سر سینه مادره
امیدم فقط به خداست
2728
قابل توجه ما مانهای محترم: شیر آپتامیل خارجی 1و2و3،ارجینال ، تهیه شده از داروخانه های دبی و کویت، تلفن و تلگ رام جهت سفارش و کسب اطلاعات :09190212993
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@