2737
2734
سلام آبجی های گلم صبحتون بخیر... راستش ما چند روز قبل یه زمین خریدیم عرض زمین9متر و 12سانت در 30متره که کل زمین 270متر میشه بنظرتون خونه خوبی از توش در میاد؟؟؟؟خیلی نگرانم دادیم مهندس طراح طراحی کرده من اصلا خوشم نیومداگه ایده ای دارین بهم بگین ممنونتون میشم
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
عزیزم 150مترشو میخواییم بسازیم از دو طرفش خونس فعلا یک طبقه ساختن از دو طرف زمین در داریم یه طرف که میخوره به کوچه اصلی و یک طرفش حیاط خلوت میزاریم که میخوره به یه کوچه فرعی
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کسی تجربه ای نداره؟
2742
پذیرایی رو بندازید سمت کوچه
پنجره های قدی و بزرگ بدید که نورگیر خوب داشته باشه
آشپزخونه هم سمت حیاط خلوت باشه
وجود حیاط خلوت مثل آشپزخونه ی دوم میمونه
با گذاشتنه یه شیر آب سرد گرم و یه لوله ی گاز کلی میتونی ازش استفاده کنی
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند