2733
2739
عنوان

مضرات نخوردن یا کم خوردن روغن

89 بازدید | 12 پست

دوستان کسی میدونه مضراتش چیاست؟

چه بیماریها یا مشکلاتیایجاد میکنه؟ کسی تجربه ای داره؟ 

تو اینترنت مطلب مفیدی نیست.

ممکنه ریزش مو، یبوست، خشکی مزاج به کم خوردن روغن مربوط باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا؟ چون ملین ها، تغییر تغذیه و طب سنتی و خلاصه مسهل ها و اب فراوان هیچ اثری روم نداشته. گفتم شاید ...

من یه مستند درمورد نخوردن روغن دیدم 

میگفد که حتما باید مصرف بشه برخلاف همه که میگن همش ضرره خیلی مستند جالبی بود 

بالاخره درست میشه ...
برا پبوست روغن زیتون بریز رو غذات ی مدت بخور خ خوبه یا روغن حیوانی

روغن زیتون و بادوم قاشق قاشق میخورم اثر نداره خودمم تعجب میکنم پوستمم انقد خشکه پوسته پوسته میشه یعنی انقد کم روغنه بدنم؟ چجوری میشه؟

2740
روغن زیتون و بادوم قاشق قاشق میخورم اثر نداره خودمم تعجب میکنم پوستمم انقد خشکه پوسته پوسته میشه یعن ...

پوست که کم روغن نمیشه پوستت کم آبه و این میتونه ژنتیکی یا بخاطر شوینده باشه ربطی به روغن نداره

روغن زیتون و بادوم قاشق قاشق میخورم اثر نداره خودمم تعجب میکنم پوستمم انقد خشکه پوسته پوسته میشه یعن ...

فک کنم کم ابه بدنت ن کم روغن 

روزی بالای ۴ ۵ لیوان اب بخور مطمئن باش بهتر میشی من دوران رژیم لاغریم اولا خ یبوست داشتم اما حتما بطری لی میذاشتم کنارم وخ اب میهوردم و یبدستم برطرف شد 

برا یبوستم قرص سیلاکس خوبه بخر گیاهیه روون میکنه شکمتو

فک کنم کم ابه بدنت ن کم روغن  روزی بالای ۴ ۵ لیوان اب بخور مطمئن باش بهتر میشی من دوران رژیم ل ...

ابجی من ۶ سال پیش یه رژیم لاغری گرفتم بد، عضله از دست دادم و شقاق و یبوست شدم بعدش و مشکلات زیاد که هنوز ادامه داره. دیگه اون ادم سابق نشدم باورکن ۱۰ تا لیوان اب میخورم هروز