2737
2739

حالم خیلی بده 

واقعا دیگه توان ادامه دادن باهاشو ندارم

توان بودن ندارم 

دارم آسیب میبینم و اصلا قوی نیستم جلوی آسیب ایستادگی کنم 

کاش یکی برای آرامش دخترم دعا کنه 

خودم که دیگه از دست رفتم

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
منم از دست مامان و بابام عاصیم مخصوصا بچگی ک  روان ما رو ب فنا دادن

منم حالم از همین بده 

که به دخترم آسیب برسه 

کاش هیچ وقت به دنیاش نمی‌آوردم که با خیال راحت بمیرم

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
عوض اینکه آرزوی مرگ کنی جدا شو خب

قوی نیستم 

کم آوردم تو زندگی 

توان جنگیدن ندارم

قوی نیستم  کم آوردم تو زندگی  توان جنگیدن ندارم

مشکل تون چیه 

من فکر میکردم زندگی تون خوبه

همسرتون پزشک؟

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
همیشه یه نفر دومی باید کوتاه بیاد و بفهمه ک ته لجبازی و بحث فقط تباهی هست ، یادبگیرین و به شریک زندگ ...

لجبازی ؟ بحث ؟

همش بی تفاوتیه

همه بحث و داد و بیداد من بخاطر بی تفاوتیشه

آخرشم می‌ذاره میره بیرون بعد که میاد باید آروم ده باشه همه چیز اگر نه دوباره میره

2706