2737
2739

سلام لطفا اگه تجربه دارید راهنمایی کنید

من جنینم ایست قلبی کرده باید سقط کنم البته دفعه سوم هست سری اول با قرص کامل دفع نشد و بعد یه روز درد کورتاژ کردم سری دوم هم به خاطر اذیت شدنای سری قبل همون اول کورتاژ کردم این سری چون داروهای ضد سقط استفاده میکردم دکتر گفت برو گرمیجات بخور  اگه سقط شد که هیچی اگه نه بعد از چند روز برو بیمارستان قرص بذار و بیا خونه سقط کن  الان من از سه شنبه شروع کردم یه سری داروهای طب سنتی گه گاهی لکه بینی و خونریزی دارم ولی سقط شروع نشده میدونید روندش چقدر طول میکشه؟ قرص بذارم بهتره یا صبر کنم همینجوری بیفته؟

🇮🇷 " اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(سلام الله علیها) "

متاسفم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

ببین راحتت کنم بیمارستان هیج کاری برا تو نمیکنه من دهنم صاف شد مسکنم نمیزنن بت 

تو خونه بنداز بد برو بیمارستان اگ درد داشتی مسکن بزنه و سونو کنه

بی #ط پرواز همیشه محکوم به سقوطه ..پر از حرفای نگفته دل پر ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین راحتت کنم بیمارستان هیج کاری برا تو نمیکنه من دهنم صاف شد مسکنم نمیزنن بت  تو خونه بنداز ...

آره سری قبل هم کاری نکردن ولی چنتا تاپیک دیدم گفتن تو خونه سخته ترسیدم فقط نمیدونم برم قرص بذارن یا صبر کنم سقط خودش شروع شه

ولله تو که سه بار سقط کردی باید بهتر بلد باشی که  بعد هم مگه نمیکی زیر نظر دکتر داری سقط میکنی ...

عزیزم از قبلیه بیشتر از یکسال میگذره بعدم میگم که کورتاژ کردم الان برای طبیعی اش پرسیدم روند رو

2740
آره سری قبل هم کاری نکردن ولی چنتا تاپیک دیدم گفتن تو خونه سخته ترسیدم فقط نمیدونم برم قرص بذارن یا ...

ببین اگ بت گفتن بیا کورتاژ ک برو 

برا من یهویی سقط شد رفتم بیمارستان همش فرستادنم سونو و اینا کورتاژ نکردن دیگ برا همین میگم کاش تو خونه بودم 

ولی تورو اگ کورتاژ میکنن خب برو راحت تره

من یه بار تو خونه سقط کردم مردم  وحشتناک بود کلی خونریزی رسوندنم بیمارستان یه بار رفتم اتاق ...

آره کورتاژ برای منم راحت بود ولی زیادشم خوب نیست عزیزم لطفا دعا کن این سری بدون کورتاژ تموم شه

ببین اگ بت گفتن بیا کورتاژ ک برو  برا من یهویی سقط شد رفتم بیمارستان همش فرستادنم سونو و اینا ...

نه خود دکتر دید دفعه سوم میشه گفت برو تو خونه یا با گرمیجات یا با قرص 

برای شما از زمانی که خونریزی افتادی تا زمانی که سقط شروع شد چقدر طول کشید من الان از سه شنبه لکی بینی و خونریزی ام نمیدونم کی میخواد سقط شروع شه 

منم ی هفته پیش توخونه سقط کردم خیلی اذیت شداما شوهرن خونه بود خیلی هوامو داشت

عزیزم از زمانی که خونریزی افتادی تا سقط شروع شد چقدر طول کشید؟

قرص گذاشتی یا همینجوری؟

نه خود دکتر دید دفعه سوم میشه گفت برو تو خونه یا با گرمیجات یا با قرص  برای شما از زمانی که خو ...

3 روز خون ریزی داشتم بعد دردم شروع شد دو تا سه روز درد داشتم 

13 هفته بودم

عزیزم از زمانی که خونریزی افتادی تا سقط شروع شد چقدر طول کشید؟ قرص گذاشتی یا همینجوری؟

من چهارشنبه هفته قبل قرص گزاشتم با فرداش لخته دو س بار دیدم

الانم شده۱۰ روز لکه بینی دارم

شما سری قبل چن روز طول میکشید خونریزی تموم بشع؟

من قرص گزاشتم

2706