2737
2739

از سومین زایمانتون بگین. چطور بود؟ راحتتر‌ بود یا فرقی با قبلیا نداشت؟ 

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

اینم بگین فاصلش با زایمان قبلی چقدر بود

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یکی داشتم و توبه کردم دیگه هیچوقت طبیعی زایمان نکنم فقط سز 

بعضیا خیلی اذیت میشن. کاش دکترا کسیو مجبور نکنن و شرایط بدنی مادرو در نظر بگیرن

2740
من چهار ماه پیش زایمان سومم بود از دو تای قبلی واقعا خیلی سخت. بود یعنی مردمو زنده شدم نگم برات الان ...

جدی سختتر بود؟؟ چرا؟ پس چرا میگن سومی راحتتره؟!!!

اینم بگین فاصلش با زایمان قبلی چقدر بود

مامان سه تا زایمان داشت 

من‌اولیم 

فاصله سومی با دومی ۱۴ سال بود 

ببخشید که میگم ...بنده خدا گفت واقعا ایم بار جر خوردم 😂🤦‍♀️دختر عموش سره بچه چهارمش اینو گفت مامان من بهش خندید 😂😂😂😂😂 سره خودش اومد 

شُکر که بدتر از این نشد 😄
مامان سه تا زایمان داشت  من‌اولیم  فاصله سومی با دومی ۱۴ سال بود  ببخشید که میگم . ...

ای بابا. پس واسه همه راحتتر از قبلیا نیست

من چهار ماه پیش زایمان سومم بود از دو تای قبلی واقعا خیلی سخت. بود یعنی مردمو زنده شدم نگم برات الان ...

منم سومی رو حامله هستم دومی از اولی سختر بود ۳۵هفته سونو دادم نچرخیده بود خدا کنه نچرخه سزارین بشم 

2706