2737
2739

بیان پونه کوهی

به کونه پوهی

#امضام.خونده.شه حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید! به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋 دانشجوی ترم چهار علوم ورزشی هسدم میشه دعا کنید امسال دولتی قبول بشمم؟ من توی خانواده فرا سختگیر زندگی میکنم و از طبیعی ترین حق و حقوقم محروم شدم تنها دلیل اصرار کردنم برای دولتی رفتن اینه که بتونم از همه لحاظ مستقل بشمم و به تمام محرومیت های ناحقمم برسممم یه دل میگه ازدواج کنم و یه دل میگههه حیفه زندگی مجردی خوبی و تجربه نکنممم برای اینکه زندگیم به روال عادی برگرده میشه دعا کنی؟شاید خدا دعای توی دلپاک رو شنید و مستجاب کردد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
داشتم میخندیدم یه دفعه همراهش گوزیدم تو جمع اونم کنار دو تا پسر خالم و داداشم🤣🤣🤣💔

وایییی گوز خیلی بده 😂😂😂😂 درکت میکنم خواهر منم خودکارم افتاد بهش گفتم بهم بده خم شد که بده گوزید

I'm happy 😊

من خودم تا حالا خیلی سوتی ندادم فقط یه بار تو دانشگاه یه نفر بوی گند راه انداخته بود من و دوستم هم بدجوری خندیدیم من داشتم مقنعه ام رو گاز میگرفتم اونم دستشو یه بار هم یه استاد مرد داشتیم جواب سوالش رو فهمیدم وقتی دستم رو بلند کردم گفتم اجازه من میدونم خانوم 😂😂😂

I'm happy 😊
2740