2733
2739

چند وقت برداشتن سیم ها تغیرات شروع شد؟ من دو ماهه گذاشتم اصلااا فرق نکرده خیلی ناراحتم🥲 از هرکی پرسیدم میگفتن تو ۳ ماه کامل مرتب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من سال ۹۹ شروع کردم.

این هفته شنبه رفتم برای آخرین جلسه و بی‌نظیر شدههههه‌ و عاشق خودم شدمممم‌.

البته بگم براکت‌ها رو باز کرد منتها بهم قالب پلاستیکی داد و یه فلز هم از داخل به دندون‌ها چسبوند که نه فلز و حس می‌کنم نه اون قالب رو ۶ ماه یه بار هم باید برم چک کنه.

ارتودنسی بسیار‌ صبوری و زمان احتیاج داره البته به نوع دندون‌ و فک شما بستگی داره..

حقیقتاً ارزش داره ادم هرچه‌قدر زمان و درد و هرینه‌ براش پرداخت کنه.

من از صفر به صد رسیدم هم از لحاظ سلامتی هم زیبایی.

[QUOTE=314445420]من سال ۹۹ شروع کردم. این هفته شنبه رفتم برای آخرین جلسه و بی‌نظیر شدههههه‌ و عاشق خودم شدمممم‌. ال ...[/QUOTعهه مبارکه😍 ببخشید از کی تغییر رو متوجه شدین؟ تقریبا از ماه چندم

من سال ۹۹ شروع کردم. این هفته شنبه رفتم برای آخرین جلسه و بی‌نظیر شدههههه‌ و عاشق خودم شدمممم‌. ال ...

عهه مبارکه😍 ببخشید از کی تغییر رو متوجه شدین؟ تقریبا از ماه چندم

عهه مبارکه😍 ببخشید از کی تغییر رو متوجه شدین؟ تقریبا از ماه چندم

زیبا مدل دندون‌ها و فک و ... فرق می‌کنه.

برای من خیلیی‌ کار داشت بخاطره همین دیرمتوجه‌ی پیشرفت و تغییرات شدم.

زمانی‌ که سپری میشه رو با کسی مقایسه نکن و عجول نباش.

خوش به حالتتتت مال من اصلا تغییر نکرده😭

شما دندون عقل کشیدی؟ من چون ۴ تا دندون عقلم رو کشیده بودم جا داشتن دندونام ،سریع جابجا شدن

از طرفی دوره درمان بالای یکساله تو میخوای همون ماه اول درست بشن!!!

شما دندون عقل کشیدی؟ من چون ۴ تا دندون عقلم رو کشیده بودم جا داشتن دندونام ،سریع جابجا شدن از طرفی ...

منم عقل کشیدم دوتا، آخه بقیه تو دو ماه حداقل یه ذره تغییرو میبینن منم خواستم🚶‍♀️

2706