2737
2734
عنوان

نامزد خواهرم...

1842 بازدید | 49 پست
سلام دوستای عزیز یه راس میرم سر اصل مطلب دوستای عزیزم خواهرم 5 ماهی میشه عقد کرده ولی همسرش و خانوادش یه سری مشکلات داره که براتون میگم: اول اینکه داماد ما مثل اینکه با پدرش میونه خوبی نداره طوری که پدرش روز خواستگاری گفته بودن که یه سری وسایل جهاز رو اونا تهیه میکنن ولی متاسفانه الان زدن زیرش و به دامادمون گفتن خودت باید تهیه کنی و به من ربطی نداره
میشه برای حاجتم دعا کنی؟
دوست نداره کسی از داخل زندگیش خبر داشته باشه و کلا حرفش اینه که زنو شوهر بحثاشونو نباید به کسی بگن مسئله بعدی اینه که دامادمون احساس میکنم یکم زود جوش هست و سریع عصبانی میشه و متاسفانه موقع عصبانیت یه چیزایی رو میگه به آبجیم که بعدش کلی عذر خواهی میکنه
میشه برای حاجتم دعا کنی؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حتی خواهرم میگه یه سری بحث میکردن سر این مسئله که رفته بودن باغ و دامادمون به خواهرم میگه مثلا پاشو نمیدونم وسایل رو جمع کن چیکار کن که خواهرم ناراحت میشه میگه تو هم کمک کن و مردونگی به این نیست که فقط ریش و سیبیل داشته باشی که دامادمون ناراحت میشه و به گفته خواهرم یه سیلی بهش میزنه وقتی مادرم از این ضیه باخبر میشه کلی ازش شاکی میشه و توضیح میخاد که زیر بار نمیره و همش تاکید میکنه که اون زدن نبوده (البته بگم که خواهرم هم زیادی حساسه حالا واقعا نمیدونم زده یا نه)
میشه برای حاجتم دعا کنی؟
2742
حالا به نظرتون باید چیکار کنیم؟ البته قراره خواهرم پیش مشاور بره اما گفتم باز از شما کمک بگیرم چیکار کنیم که پدره خرج وسایل و عروسی رو به عهده بگیره؟ به نظرتون پدرم زنگ بزنن بهش و در راب طه با عروسی و خرید صحبت کنن؟
میشه برای حاجتم دعا کنی؟
2738
در رابطه با زدن نمیدونم واقعا چیکار کنم یه اعتقادی هم داره اینه که زن رو نمیزنن مگر در مواردی مثل اینکه بدون اجازه بره بیرون از خونه میگه حتی تو قرآن هم اومده
میشه برای حاجتم دعا کنی؟
الان چطوری رفتار کنیم به نظرتون درباره خانوادش میخام یه جوری باشه که دامادمون هم ناراحت نشه؟ مثلا خواهرم به همسرش بگه که به پدرم میگم با پدرت صحبت کنه تا شاید تو رودرواسی بمونه و خرج عروسی رو بده؟
میشه برای حاجتم دعا کنی؟
خواهرم و نامزدش خیلی خوبن خداروشکر یعنی موقع که دعوا نیستن خیلی خوبن طوری که منی که خواهرشم غبطه میخورم اما موقع دعوا آبجیم کلا زده میشه میگه اصلا انتخابم درست نبودو از این حرفا
میشه برای حاجتم دعا کنی؟
به نظرتون اصلا ادامه این زندگی به صلاح هست ؟اینم بگم که خانواده دامادمون وضعشون معمولی یعنی ندار نیستن که از سر نداری نخوان خرج بدن اختلاف دامادمون با پدرش سر حرف گوش نکردن دامادمون بوده.پدرش میگه یه مغازه بگیر توش کار کن ولی دامادمون درس خونده و دوست داره تو اداره کار کنه اینم بگم که برای برادرای دیگش مغازه گرفته و کار میککن
میشه برای حاجتم دعا کنی؟
2706