2733
2739
عنوان

یه همستر گرفتم موندم توش.. کمک ملت

8988 بازدید | 26 پست
سلام یه همستر با کلیه لوازم و ویتامینه و خونه و ... خلاصه متعلقاتش از منم زیادتره والا :-D کادو گرفتم ..طفلی خیلی نازه ولی من اصن حیوون نداشتم بلد نیستم چی کارش کنم جرات ندارم بش دست بزنم... تمیز کردنش چه طوریاس سه روزه اوردمش یه بار به زور پشتشو از تو خونش لمس کردم دستمو اوردم بیرون سریع چی کار کنم؟ اونا ک همستر دارن بیان راهنمایی
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دیوونه ی همسترم اصلا پشت ویترین دیدم دلم رف براش داشتم میرفتم بخرم فهمیدم موهاش و خودش نجسه واسه نماز مشکل داره
خدایا ببخش که هر وقت صدات کردم همه چی ازت خواستم جز خودت ... 
2731
بیا اینو بدمش به تو ..خخخخ نه نجس نیست اصا بیماری مشترک با انسان نداره.. همش یا میخوره یا میخارونه میترسم دستم بگیرمش گاز بگیره
2738
س من همستر داشتم اول اینکه آب خیلی کم میخورن بعد اینکه خاک اره از نجاری براش بگیرین هر دو روز یکبار اون قسمتی از قفس رو ک ادرار میکنه با خاک اره جدید تعویض کنید آب بدنشونو بیشتر با خوردن سبزیجات تامین میکنن دوسال هم بیشتر عمر نمیکنن ینی محاله شما حتی اگه اکسپرت هم باشین تو پرورش باز بیشتر از دوسال نمیشه عمرشون تعویض خاک آره رو جدی بگیرید وگرنه هم حیوون میوفته تو افراد خودش هم بو گندش میپیچه تو خونه برای حمومش تو سینک دستشویی آب رو ولرم کنید با ی ذره شامپو بچه بشوریدش البته اگه تجربه ندارید بهتره شما جاشو تمیز نگه دارید ک آلوده نشه ولی حیوون ای شب گردن اگه توی روز زیاد فعالیت نکرد نگران نباشید شبا بیشتر میچرخن .تو آکواریوم گذاشتین یا قفس؟
How to avoid everything ? F*** wt ya heard👍
Memol نه اصرار خواهرمه که نگهش داریم گفت یه تومن که ازم قرض گرفتیو پسش نده بزار به حساب خرید این. ولی هیشکی جرات نداره دست بش بزنه
arash جان تو یه جایی که واس خودشه ظرف پلاستیکیه که هم چرخونکه چیه از اون داره هم لوله مولش تکمیله بالاشم جای اب خوردنشه .. جای خود همستره .. خاک اره هاشو بخوام جمع کنم باید بیارمش بیرون اصلنننن جرات اینکارو ندارم نکنه گاز بگیره
گلبرگ ماکارونی چربه اسهال میگیره طفلک سه چهار بسته پر غذا خارجی و از این چرتا پرتا داره میگم که سیستمش ا من کاملتره ولی بش نون تست دادم گزاشت کنار لپش تا جایی ک میتونست انقدددد بامزه خورد ..ووویییی
ن بابا گاز نمیگیره بو میکشن ولی نیاز نیست بیاریدش بیرون خودش میره اونطرف قفس اون تیکه از خاک اره ک ادرار کرده رو با ی دستکش فریزر یکبار مصرف دربیارین و با خاک اره تازه جایگزین کنید نگران نباشید اصلا گاز نمیگیره آی پرامیس یو
How to avoid everything ? F*** wt ya heard👍
2706