2752
2734
عنوان

تولدمه می‌خوام....

67 بازدید | 8 پست

شاید تولدمو تو کافی شاپ گرفتم با چندتا از دوستام 

شایدم یه کار دیگه کردم ، اینکه ما اصفهایم بریم میدون نقش جهان ، همینجوری دورهم باشیم دست آخرم دوستامو پیتزا مهمون کنم 

هدفم گرفتن هدیه و اینا نیس ، خوش گذشتنه ، بنظرتون ایده بدیه؟

لطفاً ‌برای حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستید ❤🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تولد یک سالگی دخترمه دارم تو گوشی میچرخم ببینم چیکار میتونم بکنم🤕

از لحاظ روحی نیاز دارم همزمان نزدیک ولیعصر تهران زندگی کنم، اصفهان بگردم، تو حافظیه ی شیراز قدم بزنم، تو مشهد هرروز برم حرم امام رضا زیارت، توی مازندران همه ی غذاهارو امتحان کنم، توی کیش ماشین سواری کنم، عصر ها تو جنگل های گلستان چایی بخورم، غروب خورشیدو از ساحل بوشهر و شب ستاره ها رو از آسمون کویر یزد ببینم:)🚶‍♀️
2731
عزیزمممم اگه میتونید حتما ببریدش آتلیه 

شوهرم میگه ببریم آتلیه و ی جشن سه نفره کوچیک بگیریم خانواده شوهرم هی میگن تولد...اما از اونجایی ک پرجمعیت هستن و باید شام دعوت کنی هزینش خیلی میشه تازه دخترمم هم نمی‌فهمه هم اذیت میشه تو شلوغی موندم چیکار کنم

از لحاظ روحی نیاز دارم همزمان نزدیک ولیعصر تهران زندگی کنم، اصفهان بگردم، تو حافظیه ی شیراز قدم بزنم، تو مشهد هرروز برم حرم امام رضا زیارت، توی مازندران همه ی غذاهارو امتحان کنم، توی کیش ماشین سواری کنم، عصر ها تو جنگل های گلستان چایی بخورم، غروب خورشیدو از ساحل بوشهر و شب ستاره ها رو از آسمون کویر یزد ببینم:)🚶‍♀️
شوهرم میگه ببریم آتلیه و ی جشن سه نفره کوچیک بگیریم خانواده شوهرم هی میگن تولد...اما از اونجایی ک پر ...

جشن سه نفره بهتره 

یه کیک خوشگل براش سفارش بده 

یه لباس قشنگم براش بخر

ببرش آتلیه 

برای بقیم فقط کیک ببر 

مثلا فرداش یه تیکه کیک و ببر برا مادرشوهرت و اینا

لطفاً ‌برای حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستید ❤🌿
جشن سه نفره بهتره  یه کیک خوشگل براش سفارش بده  یه لباس قشنگم براش بخر ببرش آتلیه  ...

فقط گزینه آخر تو فکرم نبود😁فکر خوبیه ممنون 

تولد توام پیشاپیش مبارککککک🎊🎉🎈🎂