2752
2734

خونشون یکم بنایی دارن واسه اینکه دستشویی فرنگی استفاده میکنه واومد خونه ما

قرار بود دستشوییشون که درست شد بره ولی الان چندروزه درست شده نمیره تا خونشون تموم بشه بعد

به خدا خسته شدم اعصابم دیگه نمیکشه نمیتونم تحمل کنم چکارکنم اعصابم اروم بشه موندم 

دلم نمیخواد بد رفتاری کنم با مهمون ولی دیگه دست خودم نیست اصلا تحمل ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم شما که به قول معروف سال رو ساختی ماه رو هم بساز. میدونم سخته اما اگه چیزی بگی تمام زحمتهای این ...

منم واسه همین دارم تحمل میکنم میگم ایشالله چندروز دیگه میره

ولی میره تو اتاق زنگ میزنه به بچه های دیگش ، میگه اره بخور وبخوابه اینجا اعصابم داغون میشه

چاره نیست تحمل کن

کاش خودش با این سنش میفهمید مهمان،یکروز،دوروز،،،نه که ،،،،

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
منم واسه همین دارم تحمل میکنم میگم ایشالله چندروز دیگه میره ولی میره تو اتاق زنگ میزنه به بچه های د ...

چراپیش اونانمیره

شوهرنداره؟

چرابچهاش نمیگن بیاپیش ما

پس پرو هم هست وتنبل

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

خودت بزن مریضی  ازش کار بکش. 

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂