2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سلام نی نی یار مهربون من بابت کاربری یکی از دوستام مزاحم شدم که یک ماهه تعلیقه گفت خیلی به سایت نامه داده اما رسیدگی نشده 

چون تو یک تاپیکی که ارزوی مرگ میکردن واسه افغان ها ورود کرده و گفته نژادپرست نباشیم 

دختر گرانبها اومده گفته تمام پست های مربوط به این کاربری رو گزارش بزنید که کسی نخونه

گفت کلی بهم توهین کردن جواب هیچکدومو ندادم نی نی یار هم صدا نکردم واسه توهین هاشون فقط مودبانه جواب منطقی دادم اینم شد سزام و بدون ورود نی نی یار این دوست من تعلیق شده

اسم کاربریش دختر_ناز_بابام هست

باباش مرده و کاربریشو خیلی دوستداره

اگر راه داره برگرده ممنون میشم دوستم دختر خیلی نازیه از سال نود و چهار تو سایته 

بی آزاره و با ورود نی نی یار تعلیق شدگی نداره یبار تاپیک سلام فرمانده اون دختره که میخوند بالای سر باباش اونو گذاشت تعلیق شد اون سال قبل کرونا

یکبارم الات

گفت اقلا پنج بار طی یک ماه گذشته نامه داده به تماس باما که اثری نداشته

ممنونم ارتون

2740

سلام

راه های برگشت کاربری:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10709459/راه-های-برگشتن-کاربری

🔵 به صورت کلی نی نی یارها کاربری باز نمی کنن باید از طریق بالا که توی تاپیک گفتم انجام بدن.

🟢 اما این مورد که شما میگین توی خصوصی با نی نی یار 3 صحبت کنین ببینین دلیلش چیه که یک ماه گذشته اما هنوز جواب ندادن.

از طریق تلگرام ⬅️ حدود ۱.۵ روز بعد جواب میدن.

فرم تماس با ما ⬅️ متغیر

ایمیل ⬅️ حدود ۳ روز بعد جواب میدن.

💙💙💙 بهتره که هر روز درخواست بدن از هر سه راه تا حداقل جواب بدن.

یکی از کاربران تعریف می کرد به مدت یک هفته هر روز پیام داده.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.