2737
2734
عنوان

بارداری

53 بازدید | 6 پست

بچه ها این سونو انومالیه دکتر دیده گفتم مشکلی  که نداره گفت اگه مشکلی داشته بلشع میخوای چیکار کنی من الان هفت ماهم یه جور گفت دلم سور میزنه کیا بلد ان میشه تفصیر کنین مشکلی که ندارع سونو ام خواهش میکنم خیلی دلم شور میزنه اونایی که میفهمن بهم بگن ممنون

خوبه که

چون قوانین سقط تو ایران مشکل داره اینجور گفته بهت.. ربطی به سونو شخص شما نداشته

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

تو سونوتون هم ۱۸ هفته پر هستید هنوز که هفت ماهه نیستید.

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو سونوتون هم ۱۸ هفته پر هستید هنوز که هفت ماهه نیستید.

الان تو ۲۹هفته ام سونو انومالی مو ماما بهداشت دیده بود گفت خوبه دکترم گفت ننیخواد دیگه بای من ببینم الان به خاصر دیابت رفتم دید گفتم مشکل  داره اول معکس کرد بعد گفت مشکلم داشته باشه میخوای چیکار کنی گفتم نکه مشکلی داشت سونو ام اینجور گفت دلشوره دلرم

2728