2737
2734

سلام بچه ها من ۱۲ ساله به خاطرمشکل پانیک قرص خواب میخوردم پیش چند تا دکتر مغز و اعصاب رفتم ببینم قرص روی مغز تاثیر داره یا نه ۳ تاشون گفتن نه هیچ ربطی به آلزایمر و اینا نداره یکیشون گفت آلزایمر میاره استرس گرفتم

مادر طفلی منم ده ساله میخوره

اونم دقیقا استرس شمارو داره

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلونازپام؟

چندین مدل خورده

بله اینم یکیش بود

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
2731

هزار و يكي مشكل برات ايجاد ميكنه رو ديدت اثر ميزاره بد فرم چاقت ميكنه روي هورمون ها اثر ميذاره در صورتي كه بخواي بچه دار بشي گرفتارت ميكنه سعي كن با كم كردن دوز تحت نظر پزشك كنار بذاري

بچه ها من خیلی عصبی ام استرسی ام دردای عصبی میگیرم

چن بار دکتر بهم دارو داده ولی بعد یه ماه نخوردم 

الان چن روز باز حالم بده 

پروپرانول با فلوکستین میخورم

{﷽}         ‌م‍‌واظِ‍‌بِ #تای‍‌پ ‍ک‍‌ر‍دَنِ‍‌تونِ‍‌ ب‍‍‌اشی‍‌د،پ‍‌ُش‍‌تِ هَ‍‌ر ‍اک‍‌ان‍‌ت‍‌ی #قَ‍‌ل‍‌ب‍‌ی ‍م‍‌ی‍‌ت‍‌پ‍‍‍‌ه !  
2740
هزار و يكي مشكل برات ايجاد ميكنه رو ديدت اثر ميزاره بد فرم چاقت ميكنه روي هورمون ها اثر ميذاره در صو ...

نه الان هیچ مشکلی ندارم هر سال هم چکاپ کامل میشه حتی چشم پزشکی ولی ارتباطی به دیدنداره اونا عوارض جانبی هست عزیز 

دکتر نگفت رو مغز تاثیر میزاره یا بی تاثیره؟

هرکدومشون یه چیزی میگن

ولی مامانم خودش میگ خیلی تاثیر میزاره روی حافظه

نمیدونم والا

عزيزم شما تاپيك زدي كه كيا قرص خواب ميخورن بعد ميگي من به خاطر خواب نميخورم😯😯

بعدم نظر شخصي ديگران رو ميخواي؟؟؟

اگه مشكلي نداري وپزشكت گفته پس ديگه چرا نگراني و نظر ديگران به جه دردت ميخوره؟؟

بعدم عنوان تاپيك رو ميزدي كيا دچار حملات پانيك ميشن 

نه كيا قرص خواب ميخورن 

2706