2733
2734
سلام دوستان من 26 سالمه 1.5 ساله که عروسی کردم و میخوام از بهمن ماه اقدام کنم واسه نی نی میخواستم از شما دوستهای گلم راهنمایی بگیرم کلا واسه قبل از بارداری چه کارایی باید بکنم اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خانومی سلام
انشاءاله به سلامتی و خیلی زود هم مامان بشی
گلم برو پیش حداقل یه ماما و ازش بخواه آزمایش های مقدماتی رو برات بنویسه . از همین امروز هم شروع کن بخوردن اسید فولیک 1 روزی یه دونه .
اگه دندون خراب داری برو درستش کن.
استرس رو از خودت دور کن.
غذاهای سالم بخور تا میتونی فست فود و نوشابه هارو کمتر بخور
سعی کن تفریحاتت رو بیشتر کنی
و و و

انشاءاله همون ماه اول باردار میشی
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
قبلش حتما تو محلول جوش شیرین بشین گلابی هم به شوشو زیاد بده که رو نطفه بچه خیلی اثر داره سعی کن شب هایی که سفارش شده اقدام کنی .
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم
روح باران گل این دستور برای پسر دار شدن خیلی خوبه ، و کلا میزان بارداری پسر رو بالا میبره ولی در کل خوبه چون باعث میشه اسپرم راحتتر از دهانه رحم عبور کنه
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
2740
لی لی حون فقط برو پیش یک متخصص خودش بهت می گه چه کار کنی
معمولا اگر با همسرت فامیل نباشی و سابقه بیماری ژنتیکی هم نداشته باشید بهت یک سری آز می ده مثل آز تیروئید، کم خونی، قند و ...
بعد بهت اسید فولیک می ده که دیگه همیشه باید بخوری تا دوران بارداری که بعد سه ماه بهت ویتامین می ده
با احترام به نظر و راهنمایی همه دوستان به نظر من فقط به یک متخصص خوب مراجعه کن
سلام عزیزدلم

حتما قبل از هر کاری برو پیش متخصص زنان تا برات یه آزمایش کلی بنویسه و کامل چکاب بشی (آزمایش هورمون ،

عفونی ، میزان قند و همه چی ) دکترت بهت فولیک اسید یا هر دارویی که لازم باشه برات تجویز می کنه

تغذیه سالم داشته باش

فست فود لطفا اصلا نخور

خواب کافی داشته باش

فکرهای منفی ، استرس و خستگی رو از خودت دور کن و...

منم یک ماهه دیگه به امید خدا اقدام می کنم

امیدوارم سلامت و شاد باشی ، همیشه

یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
سلام دوستای گلم خیلی خیلی ممنون به خاطر پستها و راهنماییهاتون یه دنیا ممنون.دوستان من برا آزمایش تیروئید و میزان آهن رفتم تازگیها موردی نبود ولی واکسن نمیدونم باید چی بزنم؟
2706