2752
2734

اینجا همه چی یه طرفه ست، بخصوص داستانی ک زنا از مشکلات زناشویی شون میگن

میگن شوهرمون باهامون بده و همه راه حل میدن ک ال بل فلان طلاق بگیر

ولی کسی نمیپرسه چرا شوهرت باهات بده

چن وخت پیش یکی از کاربرا اشنا دراومد، تعریف میکرد شوهرم باهام سرده، بهم حرف بد میزنه، کتکم زده چنبار، در خونه رو روم قفل میکنه

همه گفتن از اون حیوون وحشی طلاق بگیر

ولی من ک اشناش بودم میدونستم شوهرش دوبار مچش رو حین خیانت جنسی گرفته و حتی خودم یبار اون زن رو با دوست پسرش دیدم، از اونجا ب بعده ک رابطه شوهرش باهاش بد میشه و شوهره الان از شدت ناراحتی خیانت خانمش افسردگی داره و قرص میخوره

ولی همین خانم اینجا مظلوم نمایی میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

زنای ایرانی اکثرا بساز هستن تا جون دارن تحمل میکنن این همه ظلم به خانوما میشه بعد میای علیه زنا تاپیک میزنی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
اینجا با توجه به داده هایی که تو تاپیک ارائه میدن نظر میدیم. حالا اینکه اون داده ها چقدر واقعی یا چق ...

خیلیا راه حل داده بودن ک مرده رو به چ روش هایی اذیت کنه اون خانوم😐😐

در حالیکه مرده بنده خدا از شدت بار روانی خیانت های خانمش افسرده شده بود

واقعا چرا بعد این که خیانت می بینن بازم طلاق نمی دن؟ طرفو نگه میدارن و زندگیشو خراب میکنن؟ 

این اقا خانمشو دوست داشت طلاقش نمیداد

خانم هم خیانت میکرد مکررا، یکی از اشناها گفت ول کن از این برای تو زن در نمیاد گفت چیکار کنم دوسش دارم

ولی من حس میکنم اگه به ناحق بگیم ، گناهه، انگار به اون آدم ظلم شده

اگر با توجه به داده ها و اطلاعاتی که به ما میده به ناحق بگیم بله کار درستی نیست. اما علم غیب نداریم که... اگر چیزی رو پنهان کنه یا عمدا به ناحق تعریف کنه دیگه به ما ربطی نداره

خدا شمارو واسه کل ایران حفظ کنه🙂🙌🏻

نیاز نیست برا کل ایران حفظ کنه همین برا شوهرم حفظ می‌کنه کافیه   

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706