2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الهام جون من طعم چای گلستان رو دوس دارم و فقط چندتا دونه هل میندازم اما واسه چاییهای دیگه میتونی از این غنچه های گل محمدی یا کمی گلاب یا هل اضافه کنی
خدایا هزار باران شکرت که نعمت قشنگ مامان شدن رو نصیب من کردی ان شاالله تا آخرش خدا مواظب کنجد کوچولو منم هست
2728
هل گل محمدی زنجبیل تازه دارچین نعناعی تازه کاکاتو بهار نارنج به لیمو زعفرون من همیشه از اینا استفاده میکنم.واسه همین هیچوقت طعم چای برامون تکراری نمیشه
*یک مرد واقعی، همانطوری با همسرش رفتار میکند که میخواهد مردِ دیگری با دخترش رفتار کند 😍😍
2740
هل زعفران گلاب چوب دارچین بهارنارنج عرق یا گل خشک ترکیبی از مارد بالا گاهی هم برای تغییر ذائقه می تونید از دم نوش های دیگه استفاده کنید
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
گلاب یا چوب دارچین یا هل یا زعفران ، عرق بیدمشک می توانی به دل خواه از هرکدوم از اینها استفاده کنی. البته اگر چوب دارچین را خورد کنی به اندازه لپه و دانه های هل را در بیاری و با پوست بندازی عطر بهتری می دهد. برای استفاده از گلاب یا بیدمشک چند قطره فقط بریز و از زعفران هم خیلی کم استفاده کن تا تلخ نشه
2706