2733
2739

کلا دو تا بچه دارن هیچ تربیت درستی ندادن پسرشون که همسرم بنده باشه از همه طلبکاره با همه دعوا داره همه رو پایین تر از خودش میبینه پدر شوهرم که ۷۰ سالشه همرو مسخره میکنه میخنده.انقدر زبونشون نیش داره.

مادر شوهرم هم انقدر راحت بهت تهمت میزنه 

که فامیلای خودش و شوهرش اصلا خونشون نمیرن.اینا هیچی حالا

ولی اینکه نتونستن به پسرونه تربیت بدن و اون تمام اخلاق های بد خانوادش رو برداشته خیلی منو اذیت میکنه.من اگه بخوام هر روز جواب بی احترامیاشو بدم سنگ رو سنگ بند نمیشه.میاد خونه مامانم میگه چرا پذیرایی ضعیفه خوب پذیرایی نمیکنن.اونوقت خونه مامانش بریم میگه چایی هست میخوری پاشو بریز.میوه ام یخچاله میخورین بیارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینارو از کجا پیدا کردی از لپ لپ  واقعا وقتی ورود کنی به خانواده های ایرانی از لحاظ فرهنگی داغ ...

من از اول دیدم داغونه خانوادش چون دوس بودیم ولی خود همسرم خیلی خوب نقش بازی کرد همه میگفتن تو ی گل رو از بین خار چیدی ولی الان که داره ۶ سال میگذره از ازدواجمون میبینم اونم عینه خانوادشه

یه آن فکر کردم من تاپیک زدم دقیقا همین مشکل رو دارم + به خصوصیات پدر شوهر هیز و معتاده شاید فکر کنی ...

اره اینم معتاد بود ترک کرده ولی آرزوی مرگ براشون نکن فقط واگذارشون کن بخدا 

من تو زندگی با پسرشون خیلی عذاب میکشم از دست رفتارهاش خدا ازشون نگذره فقط 

دست خودم نیست خیلی بلا سرم آوردن دوست ندارم بگم الانم باردارم تپش قلب گرفتم به یاد بدی هاشون    دست خودم نیست الان هم کارمندم شوهرم مجبورم کرد 200 تومن وام بگیرم تا اونا خونه بگیرن همش میگم اگه بمره چه جور ثابت کنم پولوشو من دادم  . نمیتونستم از بچه هام جدا بشم برای همین تو این زندگی موندم الانم ناخواسته باردار شدم ولی دام مقاومت میکنم حزب الله شدم برای خودم

2740
دست خودم نیست خیلی بلا سرم آوردن دوست ندارم بگم الانم باردارم تپش قلب گرفتم به یاد بدی هاشون   ...

ای بابا باز اگه شوهر آدم قدر بدونه آدم دلش نمیسوزه تعصب این خانواده داغونم میکشه و فکر میکنه خودش و خانوادش چی هستن 

ای بابا باز اگه شوهر آدم قدر بدونه آدم دلش نمیسوزه تعصب این خانواده داغونم میکشه و فکر میکنه خودش و ...

شوهرم خیلی مزخرفه الانم همش به دخترم گیرای الکی میده دخترم میگه ما رو با انتخابت بدبخت کردی. نه قدر نمیدونه و با خانواده ی خودم بد رفتار میکنه همشون ازم فاصله گرفتن بهم گفتن طلاق بگیر پشتتیم ولی من به خاطر بچه ها موندم و محل کارم با بد بینی هاش هم مردای هرزه اداره رو سمتم جلب کرده فکر میکنن من واقعا مشکل دارم که شوهرم همش میاد اداره هم آبرومو برده من زدم سیم آخر ....... به قول خواهرم خودم همه این چیزا رو جذب میکنم منم دارم فایلای خودشناسی گوش میدم یه تغییراتی هم دیدم.

شوهرم خیلی مزخرفه الانم همش به دخترم گیرای الکی میده دخترم میگه ما رو با انتخابت بدبخت کردی. نه قدر ...

هر کی ی مشکلی داره من اگه سر کار میرفتم ی منبع درآمد داشتم عمرا باهاش میموندم بچمم برمی‌داشتم میرفتم.از دست خودش و خانواده داغونش راحت میشدم.فقط حیف بچه های معصوم که با انتخابهای ما اینجوری آسیب میبینن

شوهرم معلومه که نمی خواست و نخواهد خواست میدونه مشکل از خانواده اشه ولی پشتشونو خالی نمیکنه . البته شوهرم خرجشون میده هیچ منبع درآمدی ندارن ولی خود شوهرمم اخلاق نداره .قاضی هم گفت دلیلت محکمه پسند نیست .... 

2706