2737
2734

سلام

خانما من دو تا دختر دارم و الان مشکلم با دختر 8 ساله ام هستش . من شاغلم و این بچه از 9 ماهگی مهد بوده و علی القاعده توقع داشتم نسبت به دوستاش خیلی راحت تر برای مدرسه از من جدا بشه که برای کلاس اولش کااااری کرد با م که باورم نمیشد. همه خوشحال رفتن سر کلاس و این تا یک هفته گریه و زاری

الان که کلاس دومه مدام خواب اینو میبینه که ما را گم کرده، ما گذاشتیمش رفتیم و تلفنش رو جواب نمیدیم

و در کل همیشه نگران، مضطرب، صورت پر استرس داره 

صبحا بادی تا درم سرویس مدرسه باهاش برم و اینقدر واستم تا راه بیفته امروز که دیر شده بود هر چی بهش گفتم برئ نمیرسی نمیرفت گریه میکرد تهوع گرفته بود

منم بعدش نشستم تو ماشین تا میتونستم گریه کردم که آخه این چه وضعیه چرا اینطوری شده ما که هیچ وقت رهاش نکردیم فوق العاده هم باهاش صمیمی هستیم

از 4 سالگی تا 7سالگی هم میبردمش مشاور میگفت خیلی اضطراب داره باهاش بازی میکرد حرف میزد ولیییییی هیییییچ تاثیری نداشت ما هم کلا دیگه بیخیال شدیم

کسی تجربه ای نداره؟ من باید چیکار کنم؟ تا کی باهاش میمونه؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

باید بهش زمان بدین به مرور زمان درست میشه خواهر منم اینجوری بود طوریکه میرفت کلاس بالا میاورد از ناراحتی و گریه ولی الان ارشد میخونه

مشاوره ببرید بگه باید باهاش چجوری برخورد کنید تا عادت کنه

ناراحت شدم عمیقا

چون قبل از ۲ سالگی ازتون جدا شده اضطراب جدایی داره.واین مسئله چون اینجوری ک میگین هست رو باید با کمک مشاور حل کنید.

۹ ماهگی خیلی کوچیک بوده اخه..کاش میتونستین تا ۲ ۳سالگی صبرکنید.

فکر کنم این اضطراب جدایی نیست. من یه جا خوندم بچه خدود 8یا 9 سال استرس از دست دادن خانواده رو دارن. بعضی ها با فکر اینکه ممکنه خانواده‌ش بمیرن بعضی ها هم با فکر اینکه ممکنه تنهاش بزارن استرس میگیرن. 

نمیدونم چه میشه کرد. کاش ببریش روانشناس اطفال

2740
اصلا مشکل مدرسه نیست که کلا اینطوریه برای هر چیزی هروقتی هرکاری

اصلا تو خونه باهاش بد برخورد نکن. سرکوب نزن بهش. براش جایزه بخر هرجا موند بگو فلان چیزو میخرم. یا بده دست معلم بگو جلو بچه ها تشویقش کنه که مونده تو کلاس

پسر منم دومه همین مشکل رو داریم و اضطراب جدایی داره پارسال سرویس داشت امسال دیگه گفت با سرویس نمیرم شوهرم میبرش زنگ تفریح ها هم حتما باید بهش سر بزنیم،فعلا از اول مدرسه تا الآن همه ی زنگ تفریح هارو رفتیم ببین مشاور به من گفت خودم اضطراب رو بهش انتقال دادم متاسفانه خودم آدم مضطرب هستم و به بچه انتقال دادم

***میشه لطفا برای حاجت روا شدنم یک صلوات بفرستید***[انشاالله که به هر آن چه میخواهی برسی]

آخه دوستان مشاوره هم بردم

باور کنید الان تو ادارم و با بغض دارم تایپ میکنم 

من و باباش دیگه درمونده شدیم

دوباره ببرمش مشاور میدونم فایده نداره انگار فقط تا اونجاست یکم اروم میشه بعدش هیچی

هرچند اونجا هم من خیلی احساس نمیکردم ارامش داشته باشه

پسر منم دومه همین مشکل رو داریم و اضطراب جدایی داره پارسال سرویس داشت امسال دیگه گفت با سرویس نمیرم ...

شما فقط برا مدرسه اینطوره؟

کلا ارومه؟

ببینید صورت بچه من مضطربه

تا حالا چندین نفر بهم گفتن دلم خیلی میسوززززه نمیدونم چیکار کنم بهش فکر میکنم قلبم درد میگیره میدونم اشتباه از خودمون بوده ولی الان چیکار کنم 

شما فقط برا مدرسه اینطوره؟ کلا ارومه؟ ببینید صورت بچه من مضطربه تا حالا چندین نفر بهم گفتن دلم خی ...

روانشناس کودک حتما حتما ببرین،

کاش بتونین یمدت کلا مرخصی باشید و توی خونه تا بچه خیالش راحت شه و ازین وضع دراد

ببخشید شغلتون چیه

2706