2733
2734
عنوان

نخوابیدن کنار همسر

915 بازدید | 30 پست

بچه ها من و شوهرم سال اول ازدواج روی تخت میخوابیدیم که بعد یه مدت گفت نمیتونم رو تشک تخت اذیتم و کمرم درد میگیره و گرمم میشه و...خلاصه این شد که الان ۹ ساله ما روی زمین جا پهن میکنیم و می‌خوابیم که نتیجه اینکار برای من که کل مجردیمو رو تخت خوابیده بودم کمر درد و گردن درد شدید شد.... تا اینکه از یک ماه پیش من دوباره اومدم روی تخت و اون روی زمین 

رابطه و اینا اوکیه ولی اینکه پیش هم نیستیم یه جوریه اون هیچیش نمیشه چون کار خودشو می‌کنه و میره ولی من واقعا ناراحتم میخواستم ببینم نظر شما چیه؟ کارمون درسته جداجدا میخوابیم؟

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤

نع

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

خب بهش بگو من ناراحتم حق داری واقعا زندگی متاهلی قشنگیش به همین چیزاست

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

اشتباهه

منم با اومدن بچه کلا شوهرم رفت اتاق جدا. الان یکسالشه وضع همینه! ما رابطع هم کلا تعطیل.‌.

پیش هم بخوابید حتما

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
خب بهش بگو من ناراحتم حق داری واقعا زندگی متاهلی قشنگیش به همین چیزاست

ببین واقعا اون نمیتونه رو تخت بخوابه باید زیر کمرش سفت باشه ولی من برعکسم

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤

منم مثل شما... چون اصلا نمیتونیم تو یه دما بخابیم. اون فقط دوست داره گرم‌باااااشه،منم سرد....

واسه همین مشکلی نداریم برا جدا خابیدن,خاستیم با هم میخابیم نخاستیم جدا

2706