2733
2734
من شروع کردم ولی با تحویز دکترش دکتر بهت گفته?? اگه دکتر نگفته عجله نکن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
باید از لعاب برنج شروع کنی البته دکتر باید بگه ها
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب من با فرنی شروع کردم باید از کم شروع کنی روز اول یکی دو قاشق و کم کم زیادش کنی بعد دو سه هفته بادام رنده شده هم اضافه کنی که میشه حریره بادوم من یک روز درمیون فرنی و حریره میدادم از 5 ماهگی هم سوپ شروع کردم اول فقط با یکم برنج و هویج و سیب زمینی فقط _ بعد کم کم مواد دیگه هم میشه اضافه کرد اینم بهت بگم اصلا غذایه بچه رو میکس نکن مثلا همین سوپشو با گوشت کوب بکوب چون میکس کرده بچه عادت میکنه فعلا همینا رو بده تا بزرگتر شه و بقیه چیزا رو حتما طبق کارت واکسن پیش برو من فرنی رو با شیر پاکتی پاستوریزه پر چرب دکتر گفت درست کن درست کردم بهش نساخت بردمش دکتر گفت حساسیت داره باهمون شیر خشک براش درست میکردم فرنی هم باید با ارد برنج درست کنی
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740
اولش روزی یک وعده بعد چند وقت میشه بیشترش کرد مثلا تا 6_7 ماهگی روزی یک بار فرنی یا حریره و یه وعده هم سوپ بده
بادوم رو هم باید شب قبلش خیس کنی و پوستشو بکنی و بعد با رنده ریز رندش کنی