2737
2739
عنوان

دوستم عکس

280 بازدید | 43 پست

ون شبی رفتیم بیرون با هم بعد یه پسره اومد بهم درخواست داد پولدار بود ظاهرا دوستم حرصش گرفت بعد عکس ازم گرفته اون شب فرستاده میگه آخه خداییش تو چیت بهتره از من به تو پیشنهاد داده تیپتم که بد بوده تیپم بد بوره آیا؟ میدونم حسوده کلی میگم

حسوده پس چرا باهاش رفیقی 

لطفا تو رفاقت یک رنگ باشید حتی اگه دوست معمولی باشین

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
دیه چیکار کنم

میبینی دوستت بدخواهته باهاش سرد باش و ب مرور ارتباط و قطع کن دیگ چرا فلانه و   فلانه

از شخصیتش خوشت نمیاد بش رو نده خب

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

خودتی!؟

2706