2733
2734
اواخر بارداریمم آرزو موند به دلم شوهرم یه بار شکمم رو نوازش کنه.میگه بچه حرکت میکنه زیر دستم می ترسم.حالم بد میشه.اونوقت این خارجیا رو می بینم تو اینستاگرام انگار مرداشون مدرک مامایی دارن.اینقد به همه چیز واردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولی شوهر من اینجوری نیس وقتی از سر کار میاد کلی با شکمم ور میره کنارم دراز میکشه و با بچش دردودل میکنه
خدایا سپردمش به خودت چون توبه هر کاری قادری.رحیمی.وقاضی الحاجات ومن بنده ای بیش نیستم که تنها تلاشم فقط دعاست🙏👪🙏
2740
اخی عزیزم من روزای اخر بارداریم شوهرم اوایل اینجوری بود هی میگفت نه دست بزارم خفه میشه و میترسید اما من چند بار موقع سکسکه بزور دستش رو نگه داشتم الان دیگه کلا از دستش روانیم چون هر تکونی که میخوره رو باید بهش بگم و اونم حس کنه از یه طرفم هم انقدر هوله واسه زایمان که خدا میدونه اما دخترش عین خیالش نیست که تا فردا باید بیاد خخخخخ
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
من یادمه نزدیک زایمانم از طبیعی خیلی میترسید. دکترم بهم گفت شوهرت بالاسرته. من هستم. موسیقی پخش میکنیم. نمیترسم. شوهرم ورداشت گفت نه آقای دکتر من خون ببینم غش میکنم.سزارین کنین بره
کاشکی میشد بهت بگم چقدر صداتو دوست دارم❤️❤️
عزیزم نگران نباش مردای ایرانی کلا گلشون با خارجیا فرق داشته .اصن تافته جدابافتن
خوش باش که هر که راز داند, داند که خوشی خوشی کشاند ... شیرین چو شکر تو باش شاکر, شاکر هر دم شکر ستاند
حرکات جنین رو فقط مادر میتونه حس کنه اونم نه با دس گذاشتن رو شکم
خدایا سپردمش به خودت چون توبه هر کاری قادری.رحیمی.وقاضی الحاجات ومن بنده ای بیش نیستم که تنها تلاشم فقط دعاست🙏👪🙏
من یادمه نزدیک زایمانم از طبیعی خیلی میترسید. دکترم بهم گفت شوهرت بالاسرته. من هستم. موسیقی پخش میکنیم. نمیترسم. شوهرم ورداشت گفت نه آقای دکتر من خون ببینم غش میکنم.سزارین کنین بره
کاشکی میشد بهت بگم چقدر صداتو دوست دارم❤️❤️
2706